HABERLER

VandaDarbeVar Etiketi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Sosyal medyanın gündemine VandaDarbeVar etiketi oturdu. 100 bine yakın tweet atılan hashtagde, DEM Parti’nin adayın Van’da mazbatasının vermemesi konuşuluyor. İşte Van’da Darbe Var etiketi altında gündem olan detaylar.

Gündemde şuanda DEM Parti Van belediye başkanı adayı Abdullah Zeydan’ın mazbatasının verilmemesi konuşuluyor. 31 Mart 2024 yerel seçimler sonucunda Van’da DEM Partisinin adayı Abdullah Zeydan, yüzde 55.48’lik bir oy yüzdesiyle başkanlığı kazandığı görülüyor. Fakat söz konusu adayın mazbatasının verilmediği söyleniyor ve bu da gündemde büyük yer kaplıyor.

VandaDarbeVar etiketi hakkında daha fazla detay için aşağıda yer alan kaynak bilgisine tıklayabilirsiniz.

Kaynak

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.