SİNEMA/TVSPOR

Wanda Nara Kimdir, Kaç Yaşında? Wanda Nara’nın Hayatı!

Galatasaray’ın yıldız golcüsü Mauro İcarde’nin sevgilisi ve menajeri olan Wanda Nara kimdir, kaç yaşında? Her yaptığı ile sosyal medya gündeminden düşmeyen Wanda Nara’nın hayatı hakkında bilgiler araştırılıyor. İşte bu kapsamda Wanda Nara boy, kilo gibi merak edilen tüm detayları sizler için yazımızda listeledik.

İcardi, Wanda Nara hikayesi oldukça eskiye dayan bir olaydır ve günümüzde çift hem futbol hem de reklam yüzü olarak birçok yapımda karşımıza çıkıyor.

Wanda Nara Kimdir, Kaç Yaşında?

Wanda Nara, 10 Aralık 1986 doğumlu Arjantinli bir medya kişiliği, model ve menajerdir. Aslen Arjantin’in Buenos Aires şehrinde doğmuştur.

Arjantinli güzelin annesi Nora Colosimo, babası ise Andres Nara’dır. Wanda Nara’nın kardeşi ise Zaira Nara olarak bilinmektedir. Kardeşi de mankendir ve 1988 doğumludur.

Nara, kariyerine model olarak başlamış ve daha sonra televizyon sunucusu olarak tanınmıştır. Ancak en çok futbolcu eşi Mauro Icardi’nin menajerliğini yapmasıyla tanınır. Icardi, bir dönem Serie A kulüplerinden Inter Milan’da forma giymiştir.

Wanda Nara boy, kilo durumuna baktığımızda kaynaklarda belirtiline göre boyu 1,68 m olurken kilosu ise 56 kg’dır. Wanda Nara’nın aynı zamanda burcu yay, saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil olduğu bilinmektedir.

Wanda Nara’nın eski eşi Maxi Lopez olarak bilinirken 2014’ten bu yana İcardi ile birliktedir.

Wanda Nara’nın çocukları ise konunun yazıldığı tarihte 5 tane olduğu bilinmektedir.

Wanda Nara İnstagram adresine ve fotoğrafları hakkında tüm bilgilere buradan ulaşmanız mümkündür.

Ayrıca Wanda Nara İcardi yeni klip için de buraya tıklayabilirsiniz.

Wanda Nara, sosyal medyada da oldukça aktif bir kişilik olarak bilinir ve geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. İlgilendiği futbolculuk yönetimi ve kişisel yaşamıyla sık sık medyada yer alır.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.