KRİPTO

Wormhole (W) Coin Hakkında Birtakım Şeyler!

Solana blokzinciri üzerine kurulu olan Wormhole (W) coin, Binance üzerinde listelenmeye başlamasının ardından büyük bir yükseliş gösterdi. Bunun üzerine de elbette ki Wormhole coin geleceği ne olacağı merak edilip araştırılmaya başlandı. İşte bu nedenle sizlere Wormhole coin hakkında bilmeniz gereken her şeyi konumuz içerisinde listeledik.

Binance borsasında listelenmesinin ardından 1.62 TL değerinde bir anda 204.15 TL seviyelerine kadar yükselmeyi başaran Wormhole (W), dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şuan için 1.34 dolar seviyesinde olan Wormhole (W), Solana blokzinciri üzerine kurulmuştur. Peki Wormhole coin nasıl alınır? İşte Wormhole coin hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar.

Wormhole Coin Nasıl Alınır,Hangi Borsada

Wormhole coin borsaları arasında Binance TR, Binance, OKX, Gate.io, Bybit, KuCoin, BingX, Digifinex gibi borsalar yer alıyor. Siz de Wormhole kripto para birimini alım satım yapmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Wormhole (W) websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Solana blokzinciri üzerine kurulu olan Wormhole coinin contract adresi ise ‘85VBFQZC9TZkfaptBWjvUw7YbZjy52A6mjtPGjstQAmQ‘ şeklindedir.

Wormhole, çok zincirli uygulamalara ve köprülere uygun ölçekte güç sağlayan önde gelen birlikte çalışabilirlik platformudur. Wormhole, geliştiricilerin likiditeye ve 30’dan fazla önde gelen blockchain ağı üzerindeki kullanıcılara erişmesini sağlayarak DeFi, NFT’ler, yönetişim ve daha fazlasını kapsayan kullanım senaryolarına olanak tanır.

Daha geniş Wormhole ağı, Circle ve Uniswap gibi ekipler tarafından güveniliyor ve kullanılıyor ve bugüne kadar platform, 1 milyardan fazla zincirler arası mesaj yoluyla 35 milyar doların üzerinde transfere olanak sağladı. Wormhole hakkında güncel bilgilere her zaman buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.