EĞİTİM

Kova Burcu Özellikleri Neler? Günlük Burç Yorumları

Diğer bir astroloji terimi olan Kova Burcu özellikleri nelerdir? Kova Burcu hangi tarihler arasında yer alır? Burç olarak aylar üzerinden gidecek olursak 2. ay olan Şubat ayının burcu Kova Burcu diyebiliriz. Kova Burcu insanı 21 Ocak ile 18 Şubat arasında doğan kişilerdir. Sınırı olmayan bir hayal gücüne sahip olsalar da Kova Burcu insanı akılcı ve ileri görüşlü kişiliğiyle dikkat çeker.

Kova Burcu Özellikleri

İnsanlara olan sevgileri ve bencil olmayan bir kişiliğe sahip olarak bilinirler. Genel olarak Kova Burcu insanı, insanların mutlu olmasını ister ve onları hep mutlu etmeye çalışır. Bütün insanların cinsiyet ve ırk seçeneği olmadan eşit yani aynı imkanlara sahip olması yönünde düşünceye sahiptirler. Entelektüel olan Kova Burcu kişisi bunun yanında hümanist ve idealisttir.

Modern görünüşlere sahip olan Kova Burcu kişisi buna rağmen inatçı, sabit fikre sahip ve dik kafalı olmasıyla bilinir. Genel olarak çoğunlukla oldukça rahat bir şekilde iletişim kurabiliyor, samimi ve dostça davranıyor olsalar da arada mutlaka bir mesafe bırakmayı severler. Kova Burcu insanı kısıtlanmayı sevmez ve özgürlükleri için her çabayı gösterirler. Bağlılık onlara göre değildir ve bir kişiye bağlanmayı sevmezler. Bu sebepten dolayı da aile yaşam tarzı Kova Burcu insanına uzak bir kavramdır.

Kolay kolay alışkanlıklarını değiştiremiyor olsalar da değişiklik ve yeniliklere açık oldukları bilinir. Güvenilir ve dürüst kişiler olan Kova Burcu insanı çok taraflı oluşlarından dolayı oldukça anlaşılması zordur. Özellikle kendi işlerini yapmaya bayılırlar. Bunun dışında maddiyat Kova Burcu kişisi için pekte önemli değildir. Genel olarak çok fazla sağlık sorunu olduğunu söyleyemeyiz. Nedeni ise hastalık konusunda her zaman tedbirli davranırlar ve dayanıklıdırlar. Bunun yanı sıra Kova Burcu özellikleri arasında yer alanlardan bir tanesi de farklılığı sevmeleridir. Farklılığı sevdikleri için çeşit çeşit aktiviteler ve sporlar yapmayı severler.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.