KRİPTO

Saga Coin Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Binance üzerinde listeleneceği duyurulan Saga coin geleceği ne olacağı merak ediliyor. Özellikle de proje bazlı baktığımızda kaliteli bir coine izlenimi veren Saga coin nasıl alınır? İşte Binance üzerinde listelenecek olan Saga coin hakkında merak edilen tüm detaylar konumuzda.

Saga Coin Hakkında

Saga, vizyonerlere Web3 hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duydukları üst düzey araçlardan ve destekten oluşan Entegre bir Yığın sağlar. Saga coin, geliştiricilerin uygulamalara sonsuz yatay ölçeklenebilirlik sağlayan paralelleştirilmiş, VM’den bağımsız ve birlikte çalışabilen özel zincirleri veya “Chainlets” otomatik olarak başlatmasına olanak tanıyan bir Katman 1 protokolüdür.

Saga coinin kendi websitesinde yazdığı bilgiye göre; “Gelecek merkezi olmayan ve işbirlikçidir. Bir sonraki harika oyunu, eğlence deneyimini, finansal platformu veya topluluğu yaratan yetenekli geliştiricilerin ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve yüksek düzeyde yapılandırılabilir blockchain altyapısına ihtiyacı var. En çılgın hayallerini kurabilecekleri, sevildiklerini ve desteklendiklerini hissedebilecekleri bir ekosisteme ihtiyaçları var.” şeklinde ifadelere yer veriliyor.

Saga hakkında yazan bilgilerde, “Saga, ürün ekiplerinin istikrarlı ve güçlü bir şekilde ölçeklenebilir bir altyapı üzerine inşa ederek yeniye odaklanabildiğinde yaratıcılığın gelişeceğini anlayan Web3 deneyimlilerinden oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Hızlı hareket etmeye, sınırları unutmaya, güçlü iletişim kurmaya, yaratıcılığı kutlamaya inanıyoruz. Ve biz insanlara ve onların kendi kaderlerini tayin etme haklarına her şeyden çok değer veriyoruz.” şeklinde ifadeler yer alıyor.

Saga Coin Kurucuları

Kurucularına baktığımızda, ortak kurucu ve CEO Rebecca Liao, ortak kurucu ve STK Jin Know, ortak kurucu ve CTO Jacob McDorman ve kurucu ortak ve mühendislikten sorumlu müdür yardımcısı Bogdan Alexandrescu gibi isimlerden oluşan bir ekipleri bulunuyor. Saga coin ekibinin geneline buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Şuan için bir tane borsada listeleneceği açıklanan Saga coini almak istiyorsanız buraya tıklayarak işlem yapabilirsiniz. Fakat şunu unutmayın: kripto paralarda elinizdeki parayı kaybetme riskiniz oldukça fazladır. O nedenle bu konu yatırım tavsiyesi değildir.

Saga coin resmi websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Saga litepaperına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.