KRİPTO PARA

Loopring (LRC) Coin Nasıl Alınır, Geleceği, Hangi Borsada?

Ağustos 2017’deki ilk token arzında (ICO) halka açık hale gelen Loopring (LRC) coin nasıl alınır? Ethereum mainnet üzerinde ilk olarak Aralık 2019’da konuşlanan Loopring (LRC) coin hangi borsada alınır? İşte Loopring (LRC) coin geleceği, yorum ve Loopring (LRC) coin kaç TL gibi merak edilen soruların cevapları..

Loopring (LRC) coin geleceği 2022 2023 2024 2025 2026 2030 2035 2040 2045 2050 ne olacağı kripto para cüzdanlarında bu coini bulunduran kişilerin ve beraberinde bu coini almayı düşünen kişilerin merak ettiği konulardan biri. İşte bu kripto parayı almayı düşünen kişiler için Loopring (LRC) coin listeleyen borsalar.

Loopring (LRC) Coin Nasıl Alınır, Hangi Borsada?

Loopring (LRC) coin nasıl alınır sorusuna baktığımızda piyasa değerine göre ilk 100 kripto para arasında yer alıyor olmasından dolayı birçok büyük kripto para borsasında listeleniyor. Loopring (LRC) coin listeleyen borsalar arasında Binance, Coinbase Exchange, Gate.io, KuCoin, Huobi Global, Gemini, Bithumb, Kraken, FTX, Bybit, Uniswap, Bitfinex, Bittrex, Poloniex, OKX, MEXC, Loopring Exchange, BtcTurk, WazirX, LBank, crypto.com, Tokocrypto, Probit Global gibi daha birçok kripto para borsasında listeleniyor. Bu borsalarda USD, USDT, USDC, BUSD, BTC, TRY, EUR, KRW, ETH, BNB, INR, LRC, gibi işlem çiftleriyle Loopring (LRC) coin alım satım işlemi yapmak mümkün.

Loopring (LRC) Coin Kaç TL?

Loopring (LRC) coin kaç TL olduğuna baktığımızda konunun yazıldığı tarih itibarıyla 11.36 TL fiyattan işlem yapıldığı görülüyor. Loopring (LRC) coin piyasaya sürüldüğü ilk tarihten bu yana en düşük 0.10 TL seviyelerine kadar gerilerken en yüksek ise 40 TL fiyat seviyelerine kadar yükselmeyi başarmıştır.

Loopring (LRC) coin güncel piyasa değerine baktığımızda konunun yazıldığı tarih itibarıyla 15,107,727,896 TL olarak karşımıza çıkarken, bu piyasa değerine göre 80. sırada yer alıyor. Loopring (LRC) coin ayrıca Coin Market Cap üzerinde 215 binden fazla kişinin izleme listesinde bulunuyor.

Loopring (LRC) coin güncel fiyat, piyasa değeri gibi merak edilen güncel bilgilerine kendi websiteleri olan https://loopring.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Loopring (LRC) coin sözleşme adresleri: Ethereum: 0xbbbbca6a901c926f240b89eacb641d8aec7aeafd – Solana: HCTVFTzHL21a1dPzKxAUeWwqbE8QMUyvgChFDL4XYoi1

Loopring (LRC) coin teknik makalesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Loopring (LRC) Coin Kurucusu Kimdir?

Loopring (LRC) coin kurucusu kimdir sorusuna baktığımızda, Loopring Foundation’ın kurucusu ve güncel CEO’su bir yazılım mühendisi ve girişimci olan Şangay, Çin merkezli Daniel Wang olarak bilinmektedir.

Dikkat: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Konu içerisinde yazan herhangi bir bilginin doğruluğu konusunda nasilmiyapilir.com sitesi garanti ve yatırım tavsiyesi vermez. Bilgilerin güncelliğini takip etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Yapacağınız tüm işlemleri kendi isteğinizle yaptığınızı Nasıl mı Yapılır sitesinin konu içerisinde verdiği bilgilerden doğacak olan hukuksal da dahil olmak üzere sorunlardan sorumlu olmadığını unutmayınız. Yapacağınız her işlemi kendi isteğinizle yaptığınızı ve nasilmiyapilir.com sitesinin yatırım tavsiyesi vermediğini unutmayınız. Kripto paralar arz ve talep ilişkisine göre hareket ettiği için elinizdeki parayı kaybetme riskinizin olduğunu bilerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

One thought on “Loopring (LRC) Coin Nasıl Alınır, Geleceği, Hangi Borsada?

  • sedef

    loopring lrc coin geleceği ve loopring lrc coin alınır mı sizce? loopring lrc coin yorum ve loopring lrc coin analiz fikirlerinizi bekliyorum.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir