KRİPTO PARA

OPPA Token Nasıl Alınır, Geleceği, Hangi Borsada?

Sizi yalnızca aya götürmekle kalmayacak, aynı zamanda en büyük OPPA hayalinizi gerçekleştirecek, en sevdiğiniz OPPA yıldızlarıyla Tanışma şansını da sağlayacak deflasyonist hayran tabanlı bir simge olarak tanımlanan OPPA token nasıl alınır? Binance Smart Chain zinciri üzerine kurulu olan OPPA token hangi borsada alınır? İşte OPPA token geleceği, yorum ve OPPA token kaç TL gibi merak edilenlerin yanıtları.

OPPA Token geleceği 2022 2023 2024 2025 2026 2030 2035 2040 2045 2050 ne olacağı kripto cüzdanlarında bu kripto parayı bulunduran kişilerin ve yeni almayı planlayanların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. İşte bu coini almayı düşünen kişiler için OPPA token listeleyen borsalar.

OPPA Token Nasıl Alınır, Hangi Borsada?

OPPA Token nasıl alınır sorusuna baktığımızda Aralık 2021’de piyasaya sürülen bu coin piyasada yeni yeni yer almaya başlamasından dolayı kripto para borsalarından listelenmemektedir. Konunun yazıldığı an itibarıyla OPPA coin sadece PancakeSwap gibi coin takas platformlarından alınabiliyor ve soğuk cüzdanlarda tutulabiliyor. OPPA token alabilmek için elinizde BNB coin olması gerekiyor.

OPPA Token Nedir ve Kimin?

Oppa token nedir ve kimin, Binance Smart Chain (BEP20) sözleşmesine sahip olan Oppa token, “yıldızlar gibi yükselen” bir kazanç potansiyeli sunan deflasyonist, yıldızlarla dolu, hayran tabanlı bir kripto para birimi olduğu belirtilmektedir. Oppa tokenin kurucusu, dünya çapında pazarlama uzmanlığına sahip olan Enrick olarak bilinmektedir.

OPPA Token Kaç TL?

OPPA Token kaç TL olduğuna baktığımızda konunun yazıldığı an itibarıyla 0.00000000007906 TL fiyattan işlem yapıldığı görülüyor. Oppa Token piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana en düşük 0.00000000006 TL fiyat seviyesine gerilerken en yüksek ise 0.000000000274 TL fiyat seviyesine kadar ulaşmıştır.

OPPA Token güncel piyasa değerine baktığımızda konunun yazıldığı an itibarıyla 2,377,053 TL olarak karşımıza çıkarken, bu piyasa değerine göre 7351. sırada yer alıyor. OPPA Token ayrıca Coin Market Cap üzerinde 3 binden fazla kişinin izleme listesinde bulunuyor.

OPPA Token güncel fiyat, piyasa değeri gibi merak edilen güncel bilgilerine kendi websiteleri olan https://www.oppatoken.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

OPPA Token Yorum

Oppa token yorum, bol sıfırlı coinler arasında yer alan bu altcoin, düşük miktarlarda olmasından dolayı yakın zamanda ilgi gören coinlerden bir tanesi oldu. Özellikle TL bazında 10 tane sıfırı olması Oppa tokeni daha da ilgi çekici yapıyor.

OPPA Token Analiz

Oppa token analiz yaptığımızda ise ilk listelenmesinin ardından son 7 günde yüzde 36 oranında bir düşüş yaşarken son 24 saatte ise yüzde 21 oranında yükseliş gösterdi. Oppa token grafik bazlı bakmak istesek de yeni listelenen bir coin olmasından dolayı grafiklerin pek olumlu sonucu olmayacaktır. İlerleyen zamanlara borsalarda listelenirse o zaman grafik bazlı değerlendirme yapmak daha doğru olacaktır.

Oppa Token sözleşme adresleri: BSC: 0xe3861027f1867f25d9b0313ee633485121ddb40b

Oppa Token teknik makalesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dikkat: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Konu içerisinde yazan herhangi bir bilginin doğruluğu konusunda nasilmiyapilir.com sitesi garanti ve yatırım tavsiyesi vermez. Bilgilerin güncelliğini takip etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Yapacağınız tüm işlemleri kendi isteğinizle yaptığınızı Nasıl mı Yapılır sitesinin konu içerisinde verdiği bilgilerden doğacak olan hukuksal da dahil olmak üzere sorunlardan sorumlu olmadığını unutmayınız. Yapacağınız her işlemi kendi isteğinizle yaptığınızı ve nasilmiyapilir.com sitesinin yatırım tavsiyesi vermediğini unutmayınız. Kripto paralar arz ve talep ilişkisine göre hareket ettiği için elinizdeki parayı kaybetme riskinizin olduğunu bilerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

One thought on “OPPA Token Nasıl Alınır, Geleceği, Hangi Borsada?

  • yıldız

    oppa token coin geleceği ve oppa token coin alınır mı sizce? oppa token coin yorum ve oppa token coin analiz fikirlerinizi bekliyorum.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir