HABERLER

Yapışık İkizler Abby ve Brittany Eski Askerle Evlendi!

İlginç bir şekilde tek vücut olarak dünyaya gelen yapışık ikizler Abby ve Brittany, geçtiğimiz günlerde, eski asker olan Josh Bowling ile evlendiklerini açıkladı. Peki yapışık ikizler Abby ve Brittany kimdir, kaç yaşında? İşte şuanda sağlıklı bir şekilde hayat sürdüren yapışık ikizler hakkında tüm detaylar konumuzda.

Yapışık İkizler Abby ve Brittanny Evlendi

Habere göre, yapışık ikizler olarak bilinen Abby ve Brittany’nin sol tarafta olanı Abby, eski asker olan Josh Bowling ile evlendiğini açıkladı. Bunun üzerine sosyal medya da dahil olmak üzere birçok yerde bu habere paylaşımlar yağdı.

Yapışık İkizler Abby ve Brittany Kimdir, Kaç Yaşında?

Abby ve Brittany Hensel, 7 Mart 1990’da ABD’nin Minnesota eyaletinde doğmuş olan ünlü yapışık ikizlerdir. İlginç bir şekilde, Abby ve Brittany tek bir vücut üzerinde doğmuş olmalarına rağmen, ayrı beyinlere ve iç organlara sahiptirler. Ancak, vücutlarının alt kısmı ortak olduğu için birbirlerine bağlıdırlar.

Abby ve Brittany’nin hayatı, doğduklarından itibaren büyük ilgi çekmiştir. Çocukluklarında, bu nadir durumu olan ikizlerin yaşamını inceleyen televizyon belgeselleri ve haber programları sık sık gündemdeydi. İkizler, bu ilginç fiziksel durumlarına rağmen normal bir yaşam sürmeye çalıştılar. Okula gittiler, araba kullanmayı öğrendiler, spor yaptılar ve hatta kolejde eğitim aldılar.

Abby ve Brittany, özellikle gençliklerinden itibaren medyanın ve halkın ilgisini çeken bir konu oldular. Bu ilgi, hayatlarının pek çok yönünü etkiledi. Ancak, yaşamlarını mümkün olduğunca normal bir şekilde yaşamaya çalıştılar ve kişisel gelişimlerine odaklandılar. Günümüzde Abby ve Brittany Hensel hala sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedirler.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.