SİNEMA/TV

İrene Kimdir, Kaç Yaşında? Irene Sevgilisi, Boyu, Kilosu?

Red Velvet müzik grubu üyesi olan İrene kimdir, kaç yaşında? İşte sizlere güzel şarkıcı İrene gerçek adı, yaşı, sevgilisi, burcu, kilosu, boyu, doğum yeri ve tarihi, çıkış şarkısı, göz rengi gibi detayları konumuzda paylaşacağız. Hadi gelin o zaman birlikte Red Velvet müzik grubunun güzel üyesi Irene hayatı hakkında bilgileri inceleyelim.

Red Velvet İrene Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi, Boyu, Kilosu?

İrene gerçek adı Bae Joo-hyun ( 배주현) olsa da İrene sahne ismiyle tanınmaktadır. İrene yaşı kaçtır diye merak edenler için 21 Mart 1991 tarihinde doğduğu bilgiler arasında yer alıyor. Irene nereli diyenlere Daegu, Buk-gu / Güney Kore de doğduğu bilinmektedir. İrene burcu ülkemizde koç burcu olarak denk geliyor olsa da Çin ülkesindeki burçlara göre İrene keçi burcudur. İrene boyu 1.58 metre olurken İrene boyu ise 44 kilogram olarak biliniyor. Şaka maka kız bildiğiniz dokunsan kırılacak cinste zayıf. İrene göz rengi ise kahverengidir.

İrene Hayatı

İrene, şarkıcı, TV yıldızı ve rapçidir. Red Velvet grubu vokalisti, ana rapçisi, lideri, baş dansçısıdır. Yani grubun olmazsa olmaz yüzüdür. İrene’nin bir kız kardeşi vardır ve annesi, babası ve kız kardeşi le birlikte büyümüştür. SM Entertainment’ın 2009 senesinde İrene ile denemeleri başarılı olunca, aynı şirketin bünyesinde tam tamına 5 yıl eğitilip 2014 senesinde Red Velvet grubunun arasına katılmıştır. Daha öncesinde S.M. Rookies adlı ön grup çalışmasında diğer grup arkadaşları olan Wendy, Seulgi ve Yeri ile birlikte sahne alan İrene, bu dönem içerisinde birkaç video klipte de boy göstermiştir.

İrene en sevdiği sayı 43 olarak söylemiştir. Çünkü Güney Kore dilinde 43 sayısı seni seviyorum anlamına geliyormuş. Red Velvet grubu üyesi İrene, grupta pembe rengi temsil etmektedir. Grupta temsil ettiği hayvan ise Tavşan olarak biliniyor. İrene en sevdiği rengi mor olarak belirtirken kahve içemediğini ve tavuk yemediğini de sıkı hayranları için söyleyelim. Ayrıca Red Velvet grubunun en esnek elemanı kendisi diyebiliriz. Bacaklarını tamamen açabildiği yetmezmiş gibi bir de o pozisyonda uyuyabiliyor. Karakter olarak oldukça utangaç ve duyarlı olan İrene, bulaşık yıkamayı da oldukça çok sevdiği biliniyor. MAMAMOO grubundan Solar ve BLACKPINK grubundaki Jennie ile yakın arkadaş olan İrene aynı zamanda çok kolay korkabilen bir yapıya sahiptir.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.