SİNEMA/TV

Masumlar Apartmanı Oyuncuları İsimleri, Yaşları

Çöp Apartmanı olarak başlaması beklenen ve gerçek ismi Masumlar Apartmanı olan dizi geçtiğimiz haftalarda TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkmaya başladı. Gülseren Budayıcıoğlu‘nun Madalyonun İçi adlı kitabından esinlenerek diziye uyarlanan Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri neler olduğu merak ediliyor. O zaman gelin hep birlikte Masumlar Apartmanı oyuncuları ve karakterleri neler olduğunu kısaca inceleyelim..

Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi, son zamanlarda adından oldukça bahsettiren Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabın uyarlaması olarak ekranlara çıkıyor. Peki Masumlar Apartmanı oyuncuları yaşları kaç? gibi merak edilen detayları sizler için konumuz içerisinde hazırladık.

Masumlar Apartmanı Dizi Konusu

İnci adındaki bir kız, korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır ve bir gün yaptığı kaza ile hayatı değişecektir. İşte İnci’yi o kazada Han ve Han’ın oldukça büyük sırlarla dolu olan ailesi bekliyor olacak..

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı oyuncuları kim dediğimizde elbette aklımıza ilk gelecek isimlerden bir tanesi Farah Zeynep Abdullah olacak. Hem güzelliği ile hem de oyunculuktaki başarısı ile akıllarda yer edinen Farah Zeynep, Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine can veriyor. İnci korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle yaşayan bir kızdır. Han ile tanıştıktan sonra hayatı bir anda değişecektir. Masumlar Apartmanı oyuncuları İnci dizinin baş karakterlerinden bir tanesidir. Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. 1,6 metre boyuna sahip olan güzel yıldızın babası Arap kökenli olurken, annesi ise Boşnak olduğu bilinmektedir.

Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı Rüya

Diziye sonradan dahil olan Melisa Şenolsun, Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya karakterine can veriyor. Melisa Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Boyu 170 cm olan Melisa Şenolsun, daha önce Nefes Nefese, Atiye, Tatlı Küçük Yalancılar, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı

Dizinin diğer bir güzel oyuncusu Ezgi Mola. Güzel ve sempatik tavırlarıyla ilgiyi üzerine toplayan Ezgi Mola, bir de oyunculuktaki başarısıyla daha da iyi yerlere gelmeyi hak etti. Ezgi Mola Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıracak. Safiye karakteri 2 kız kardeşi bir de erkek kardeşiyle yaşamaktadır. Ezgi Mola, Safiye karakterini adeta yaşıyormuşçasına canlandırdığını söylemek mümkün. Güzel oyuncu, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ezgi Mola boyu ise 1,63 metre olarak bilinmektedir.

Aslıhan Gürbüz Masumlar Apartmanı Ceylan

Yahşi Cazibe adlı yapımdan da hatırlayacağınız Aslıhan Gürbüz, Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterini canlandırıyor. Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1,65 metre olan Aslıhan Gürbüz, daha önce Yahşi Cazibe, Kor, Ufak Tefek Cinayetler, Bir Bulut Olsam gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı

Dizinin diğer güzel oyuncusu Merve Dizdar ise Gülben karakterine can verecek. Gülben karakteri de 2 kız bir de erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Merve Dizdar boyu 1,67 metre olurken boyu 55 kg olarak belirtiliyor.

Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı

Dizinin diğer bir başrol oyuncusu ise Birkan Sokullu. Dizide Han karakterine can verecek olan Birkan Sokullu, Safiye, Gülben ve Neriman adlarındaki kız kardeşleriyle birlikte yaşamaktadır. Han, bir kaza sonucu İnci adındaki kızla tanışır ve ikisinin de hayatları bir anda değişir. Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Birkan Sokullu boyu ise 1,87 olarak biliniyor.

Gizem Katmer Masumlar Apartmanı

1998 tarihinde doğan Gizem Katmer Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine can verecek. Neriman karakteri 2 ablası ve bir abisiyle yaşayan bir kızdır. Gizem Katmer İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünde tamamladı.

Açelya Devrim Yılhan Masumlar Apartmanı

Birçoğunuz Açelya Devrim Yılhan ismini Leyla ile Mecnun adlı dizideki Eylül karakterinden tanıyor olacaksınız. Bu dizide de eskideki anıların gösterildiği sahnelerde 3 kızın annesi rolünde yer alan Açelya Devrim, 2 Eylül 1985 tarihinde Ankara’da doğdu. Ayrıca Açelya Devrim Yılhan boyu ise 1,67 olarak biliniyor.

Esra Ruşan Masumlar Apartmanı

Dizinin diğer bir oyuncusu ise Esra Ruşan oldu. Esra Ruşan Masumlar Apartmanı dizisinde Esra karakterine can veriyor. Esra karakteri İnci’nin arkadaşıdır. Başarılı oyuncu 2006 senesinde Arka Sokaklar adlı dizi ile oyunculuğa başladı. Devamında Vatanım Sensin, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde rol aldı. Esra Ruşan, 1983 Kars doğumlu olarak biliniyor.

Alper Saldıran Masumlar Apartmanı

Beni Böyle Sev daha birçok diziden tanıyacağımız Alper Saldıran Masumlar Apartmanı dizisinde Uygar karakterini canlandıracak. Uygar karakteri İnci’ye aşık olan kişidir. Alper Saldıran, 16 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ayrıca boyu ise 1,73 metre olarak biliniyor.

Metin Coşkun Masumlar Apartmanı

Dizinin korumacı dede Metin Coşkun. Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet karakterine can verecek. Metin Coşkun 1948 tarihinde doğmuştur. Dizide İnci’nin korumacı dedesi rolüne can verecek.

Atilla Şendil Masumlar Apartmanı

Yine Leyla ile Mecnun dizisinde Ömer karakterini ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde ve daha birçok dizi de rol alan Atilla Şendil Masumlar Apartmanı dizisinde Memduh karakterine can verecek. Ayrıca Atilla Şendil 1963 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur.

Emir Özden Masumlar Apartmanı

Dizinin diğer bir genç oyuncusu Emir Özden Masumlar Apartmanı dizisinde Ege karakterine can verecek. Emir Özden 21 Ekim 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı Esat karakterini Uğur Uzunel canlandıracak. Uğur Uzunel 12 Kasım 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Ayrıca Afili Aşk dizisi de dahil olmak üzere birçok dizide rol almıştır.

Enes Demirkapı Masumlar Apartmanı

Dizinin diğer bir oyuncusu Emre karakterine can verecek olan Enes Demirkapı, 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tarkan’ın Yolla adlı şarkısı için çektiği klipte dansçı olarak yer almıştır.

Mert Asutay Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı Hakan karakterini ise Mert Asutay canlandırıyor. Mert Asutay, 15 Ağustos 1968 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Şehir Tiyatrocusu olan Mert Asutay, Üstün Asutay’ın oğludur.

Tansel Öngel – Naci Hoca Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları arasına sonradan katılan ve Neriman’ın hocası Safiye’nin lise aşkı Naci hoca karakterini Tansel Öngel canlandırıyor.

Sidar Tublek – Masumlar Apartmanı Naci Gençliği

Dizinin diğer bir oyuncusu Masumlar Apartmanı Safiye’nin sevgilisi Naci’nin gençliği karakterini Sidar Tublek canlandırıyor.

İrem Kübra Bakırtaş – Masumlar Apartmanı Safiye Gençliği

Masumlar Apartmanı Safiye gençliğini İrem Kübra Bakırtaş canlandırıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir