SİNEMA/TV

Ayşe Yüksel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2021 gönüllüler kadrosu içinde yer alan Ayşe Yüksel, yarışmadaki performansının yanı sıra kim olduğu da merak ediliyor. Peki Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli? gibi merak edilen detayları sizler için hazırladık. İşte sizlere Survivor Ayşe hakkında merak edilen detaylar…

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021, başladığı günden beridir merakla takip ediliyor. Özellikle güçlü ver sert tavırlarıyla dikkat çeken Survivor Ayşe Yüksel, izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte sizlere Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır, nereli? gibi soruların detaylarını konumuz içerisinde hazırladık.

Survivor Ayşe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Henüz 24 yaşında olan Ayşe Yüksel, 2000 doğumludur. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Ayşe Yüksel, Düzce’de doğmuştur. Üniversite’de spor yöneticiliği okuyor.

Survivor Ayşe kendini, “Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 yıl yaptıktan sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.” sözleriyle tanıtıyor.

Bu konumuzda sizlere Survivor 2021 gönüller kadrosu içinde yer alan Ayşe Yüksel hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Özellikle Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen soruların cevaplarını verdik.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.