DEKOR/SEYAHAT

En Ucuz Uçak Bileti Alabileceğiniz Güvenilir Siteler

Seyahatlerimizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak adına hava yolunu yani uçak ile ulaşım yolunu seçiyoruz. Bu doğrultuda da en ucuz uçak bileti arıyoruz. Çünkü uçak bileti fiyatları oldukça pahalı olmasından dolayı en ucuz uçak bileti siteleri arayışı içine giriyoruz. İşte bu arayışa girdiğiniz zaman sizlere en uygun uçak bileti bulmanız adına en güvenilir siteleri tek konu içerisinde toplama kararı aldık.

En ucuz uçak bileti satışı yapan firmalar hangi diye bir çoğunuz tabi ki de merak ediyorsunuzdur. Bunun için bütün firmaları en iyi bir şekilde inceledik ve en uygun en güvenilir olan siteleri sizler için sıraladık. Şu da bir gerçek ki dolar fiyatlarının artması nedeniyle de uçak bileti de oldukça pahalı bir hal aldığını söyleyebiliriz. Yine de biz elimizden geldiği kadar ucuz satış yapan yerleri bir araya getirdik. İşte sizler için en ucuz uçak bileti nasıl alınır konusunda detayları listeledik.

En Ucuz Uçak Bileti Siteleri

Daha önce belki de hiç uçak seyahati yapmamış olanlar konumuzu incelediğinde en ucuz uçak bileti satışı yapan siteleri görünce tatil yapmak için hemen bir gidiş-dönüş bilet alacak diyebiliriz. Uçak ile seyahat oldukça uzun mesafeli yerler için en uygun seçenek oluyor. Özellikle de en ucuz uçak bileti yurtdışı tatili yapacak olanlar erken bir tarih belirleyerek alıyorlar. Yani 1-2 ay erken almak bileti daha ucuza alma şansı sağlıyor. Bir de tek yön değil de çift yön yani gidiş değil de hem gidiş hem de dönüş biletini aynı anda alanlar içinde en ucuz uygun bileti fiyatı sunuluyor.

Obilet

Turkish Airlines, AnadoluJet, Pegasus, Onurair gibi bir çok havayolunun uçak biletlerini sizlere en uygun fiyatlar ile en hızlı bir şekilde almanızı sağlayan Obilet, yurtiçi ve yurtdışı her yere ulaşım için en ucuz uçak bileti almanızı sağlamaktadır. Bu sitenin en güzel yönlerinden bir tanesi de 7/24 canlı destek özelliğinin olması diyebiliriz. Bir sıkıntı yaşadığınızı varsayıyorum hemen canlı destek ekibine yazarak hızlı bir şekilde yardım alabiliyorsunuz. Güvenli ödeme sayesinde uçak bileti alırken paranız ve bilgileriniz güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Yüzlerce havayolu rekabet içinde olması da uçak bileti fiyatlarında da rekabet olmasına bu nedenle de havayolları en uygun uçak bileti almanıza olanak sağlıyor. Ayrıca sitenin mobil uygulaması sayesinde de mobil cihazlardan da en hızlı bir şekilde uçak bileti alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları – Turkish Airlines

Çoğumuzun bildiği Türk Hava Yolları yani İngilizce adıyla Turkish Airlines, havayolu şirketlerinden bir tanedir. Orijinal sitesinde en ucuz uçak bileti alma şansınız mevcuttur. Zaten genelde en çok tercih edilen havayolu ulaşım yollarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Firmanın internet sitesi üzerinden en uygun uçak bileti bulabilir ve en uygun uçak bileti alabilirsiniz. Check-in yapma, rezervasyon ile bile uçak bileti alabilirsiniz. Sitede çeşitli kampanyalar sayesinde hem uçuşunuzu ucuza getirin hem de seyahat deneyimi hakkında bilgiler alma şansı bulun. Film, müzik ve internet gibi tüm imkanları uçuş sırasında sizlere sunarak hizmet veren bir havayolu şirketi olduğunu belirtmekte fayda var. Şahsi sitesi burası, diğer aracılık ile uçak bileti satışı yapan yerler Türk Hava Yolları biletlerini sizlere sunabiliyor fakat ücreti pahalı olabiliyor.

Etstur

Etstur ile de hem en ucuz uçak bileti alabilirken hem de otel gibi konaklama ihtiyaçlarınız içinde rezervasyonlar verebiliyorsunuz. Bu sayede hem seyahat hem de konaklama için en ucuz, en uygun fırsatlar yakalayabiliyorsunuz. Erken rezervasyon yaptırmanız durumunda %45’e varan indirimler sunan Etstur, sizlere üye olma imkanı da sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı her yere gitmenizi olanak sağlayan site, mobil uygulaması sayesinde sizlere daha hızlı hizmet verme imkanı sunuyor.

Flypgs – Pegasus

Enflasyonla topyekün mücadele’ye de destek veren Flypgs yani bildiğiniz adıyla Pegasus, sizler için en ucuz uçak bileti satışı yapan havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Havayolu firması olarak oldukça kaliteli hizmet vermesinden dolayı bir sürü insan tarafından tercih edilen ulaşım seçeneği olarak dikkat çekiyor. Türkiye’nin her yeri dahil olmak üzere yanı sıra yurtdışında da en güzel yerlere uçak ile gitme imkanı sunuyorlar. Uçak bileti dışında araç kiralama ve otel ihtiyaçlarınız içinde uygun seçenekleri sizler için sunuyorlar.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.