SİNEMA/TV

Yeri Kimdir, Kaç Yaşında? Yeri Sevgilisi, Boyu, Kilosu?

Güney Koreli müzik grubu Red Velet’e en son dahil olan Yeri kimdir, kaç yaşında? Peki Yeri sevgilisi, gerçek adı, nereli, boyu, kilosu, burcu, doğum tarihi ve yeri, fiziksel özellikleri, ideal erkek tipi gibi daha birçok merak edilen detayları sizler için konumuz içerisinde hazırladık.

Yeri Kimdir, Kaç Yaşında?

Yeri gerçek adı Kim Ye-Rim olsa da sahne adı olarak adından esinlenerek Yeri adını kullanmaktadır. 10 Mart 2015 tarihinde gruba en son katılan Yeri, grupta ana dansçı, vokal, ana rapper ve maknae gibi pozisyonlarda yer alıyor. Yeri yaşı şuanda 21 olurken doğum tarihi 5 Mart 1999 olarak bilinmektedir. Yeri burcu ülkemizde balık burcu olurken Çin burcuna göre Tavşan burcu olarak biliniyor. Yeri nereli diyenler için Güney Kore ülkesinin Seul şehrinde doğduğu bilinen Yeri boyu 1.60 metre olurken Yeri kilosu ise 49 kilogramdır. Yeri Instgram hesabı @yerimiese olurken kan grubu ise 0 olarak bilinmektedir. İnanılmaz notlar ile sınıfında birinci olan Yeri, eğitimini Hanlim Çoklu Sanat Okulu’nda görmüştür.

İçlerinde en büyükleri kendisi olan Yeri’nin 3 tane kız kardeşi vardır. Kız kardeşlerinin isimleri Chae Eun kendisinden 12 yaş küçük, Ye Eun kendisinden 9 yaş küçük ve Yoo Rim ise kendisinden 1 yaş küçüktür. Yeri temsili rengi mor olarak bilinirken temsili hayvanı ise kaplumbağadır. Temsili silahı canavar olan Red Velvet Yeri temsili meyvesi ise kırmızı üzümdür. Temsili içeceği kırmızı punch olan Yeri ideal tipi, samimi ve kendisine ilgi duyar bir adam olmasıymış. Kendisine Yerm diyen Yeri’nin İngilizce adı ise Katy olarak biliniyor.

Red Velvet Yeri Hakkında Birtakım Şeyler

Gruba en son katılan üye olan Yeri takma adları, Yeriana, Squirtle, Malgeumi olarak biliniyor. Hepsinin de farklı farklı sebepleri vardır. Misal Squirtle takma adı Pokemon’da yer alan o isimdeki karaktere çok benziyor olmasıdır. Yeriana ise Ariana Grande en sevdiği şarkıcı olmasından dolayıdır. En sevdiği renk pembe olan Yeri, İngilizceyi başlangıç seviyesi kadar konuşabilirken SM Rookies’in bir parçasıydı. Yeri en sevdiği sayı 17 olurken Hello Kitty’yi ise çok sevmektedir. Red Velvet grubunun ‘Automatic’ adlı şarkısının videosuna kadar topuklu ayakkabı giymek zorunda kalmayan Yeri en sevdiği yemek olarak Tuna Kimchi Fried Rice biliniyor.

Red Velvet grubu üyeleri tarafından grubun en dağınık üyesi olduğu söylenen Yeri, parfüm kullanmayı çok severken ayrıca çilekli ve çikolatalı dondurmayı çok sevmektedir. Eski yurtta Joy ile birlikte kalan Red Velvet Yeri, kız kardeşleri ile sık sık saklambaç oynadığını söylemiştir. Twice’dan Nayeon ile yakın arkadaş olmasının yanı sıra aktris Kim Sae Ron ile de oldukça yakın arkadaştırlar ve Instagram’dan sık sık birbirlerinin fotoğraflarını paylaşırlar. Grupta en sosyal üyelerden bir tanesi olarak bilinen Yeri’ye Twice’dan Sana, ‘Mingming’ lakabını vermiştir. Loona’dan Chuu ile sınıf arkadaşı olan Yeri, ‘Secret Unnie’ adlı gösteride başrol olarak oynamaktadır. Ragoon’un ‘Story’ adlı şarkısının sözlerinin yazılmasında ve bestelenmesinde katkısı olan Yeri, ‘Red Flavor’ adlı şarkıdaki Irene ile kendisinin söylediği rap bölümlerini yazmıştır.

Bu konumuzda sizlere Güney Koreli müzik grubu Red Velvet grup üyeleri arasına en son katılan Yeri hakkında bazı bilgiler vermeye çalıştık. Bu bilgiler arasında Yeri kimdir, kaç yaşındadır? gibi soruların cevaplarının yanı sıra Yeri gerçek adı, nereli, burcu, kilosu, boyu, sevgilisi, fiziksel özellikleri, en sevdiği şeyler gibi daha birçok konuda bilgiler sunduk. Siz de Yeri hayranıysanız konumuz altından bir yorum bırakmayı unutmayınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.