SİNEMA/TV

Gişede İzlenme Rekoru Kıran Bergen Filmi Nasıl İzlenir?

Geçtiğimiz günlerde sinemada vizyona giren arabesk şarkıcı Bergen’in gerçek hayatını anlatan Bergen filmi nasıl izlenir sorusu akıllarda soru işareti bırakıyor. Üç günde 700 binden fazla bilet kesilen ve başrolünde güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı Bergen filmi 2022 nereden izlenir? İşte Bergen filmi bilet fiyatları gibi merak edilen detaylar.

Arabeskin unutulmayan kadın seslerinden olan Bergen’in hayatını anlatan Bergen filmi son günlerin en çok konuşulan konulardan bir tanesi. Özellikle filmde Farah Zeynep Abdullah’ın başarılı performansı dikkat çekerken gerçek hayat hikayesi anlatılmasından dolayı da Bergen filmi yaş sınırı gibi konular da konuşuluyor. İşte biyografik ve dram türündeki Türk yapımı sinema filmi Bergen hd izlemek isteyenler için detaylar.

Bergen Filmi Nasıl İzlenir?

Arabesk müziğin unutulmaz kadın isimlerinden bir tanesi olan Bergen olarak bilinen Belgin’in hayat hikayesinin anlatıldığı, 4 Mart 2022 tarihinde vizyona giren Bergen filmi nereden izlenir sorusu merak ediliyor. Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı, senaryosunu Sema Kaygusuz ve Yıldız Bayazıt’ın kaleme aldığı Bergen filmini izleyebilmek için şuan için sinemaları tercih etmek zorundasınız. Bergen filmi şuan için sadece sinemalarda gösterim yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda herhangi bir platformda gösterime girerse konu içerisine eklenecektir.

Bergen Filmi Bilet Fiyatları

Bergen filmini sinemada izlemek isteyenler bilet fiyatlarını da merak edip araştırıyor. Sinemadan sinemaya göre fiyat değişikliği olurken, internet üzerinden bakıldığında;

Biletix Bergen Filmi Bilet Fiyatları: Tam: 30 TL – Öğrenci: 27 TL – 65 Yaş ve üstü: 27 TL – Şehit Yakın&Gazi: 27 TL – Engelli İndirimi: 27 TL şeklinde karşımıza çıkıyor.

Cinemaximum Bergen Filmi Bilet Fiyatları: Tam: 21.50 TL- Öğrenci: 20 TL

Yukarıdaki Bergen filmi bilet fiyatları bulunduğunuz bölgeye göre daha yüksek ve daha düşük olabilmektedir.

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in yaptığı Bergen filmi tam tamına 2 saat 25 dakika sürüyor. Peki Bergen filmi yasaklandı mı? Sanatçının katili Halis Serbest’in yaşadığı Adana’nın Kozan ilçesinde gösterime girmeyeceği belirtilirken diğer şehirlerde ise sinemalarda gösterimi devam etmekte olduğu bilinmektedir.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir