SİNEMA/TV

İspanyol Gençlik Dizisi Elite Nasıl İzlenir?

Özellikle gençlerin ilgiyle takip ettiği İspanyol dizi Elite nasıl izlenir sorusu akıllarda soru işareti bırakıyor. Başrollerinde Maria Pedraza, Danna Paola, Ester Exposito gibi isimlerin yer aldığı Elite dizisi izlenir mi? İşte İspanyol gençlik dizisi Elite Türkçe dublaj izlemek isteyenler için detaylar.

İlk bölümü 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan Elite dizi 4. sezonu ile hala devam ederken diziyi izlemek isteyenler de Elite dizisi nasıl izlenir diye araştırıyor.

Elite Dizisi Konusu

Carlos Montero ve Dario Madrona tarafından Netflix platformuna özel olarak oluşturulan Elite dizisi konusu, bursla okula kayıtlı üç işçi sınıfı genç öğrencisi ve varlıklı sınıf arkadaşları arasındaki ilişkiler etrafında dönüyor.

Elite Dizisi Nasıl İzlenir?

Elite dizisi, Netflix platformuna özel olarak oluşturulduğu için şuan için yeni bölümleri de dahil güncel bir şekilde izleyebilmek adına Netflix üzerinden ücretli abonelik almanız gerekmektedir. Onun dışında Elite dizisini bazı torrent siteleri de ücretsiz olarak paylaşmaktadır. (nasilmiyapilir.com sitesi kaçak yayın yapan siteleri önermemektedir.)

Elite Dizisi Oyuncuları

Elite dizisi oyuncuları isimleri neler olduğunu merak edenler için kısa bir listesini aşağıda paylaştık.

 • Elite Marina Maria Pedraza
 • Elite Lu Danna Paola
 • Elite Nadia Mina El Hammani
 • Elite Carla Ester Exposito
 • Elite Christian Miguel Herran
 • Elite Ander Aron Piper
 • Elite Nano Jaime Lorente
 • Elite Samuel Itzan Escamilla
 • Elite Guzman Miguel Bernardeau
 • Elite Polo Alvaro Rico
 • Elite Omar Omar Ayuso

Elite dizisinin genel oyuncu kadrosu içerisinde ise Jorge Lopez, Claudia Salas, Georgina Amorós, Sergio Momo, Leiti Sene, Manu Rios, Carla Diaz, Pol Granch, Martina Cariddi, Valentina Zenere, Andre Lamoglia, Adam Nourou gibi isimler de yer almaktadır.

Google kullanıcılarının %92’si Elite adlı TV dizisini beğendi. Elite dizisinin 1. sezon 1. bölümü 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı ve 8 bölüm sürdü. Dizinin 2. sezonu 6 Eylül 2019 tarihinde yayınladı ve yine 8 bölüm sürdü. Yine dizinin 3. sezonu 13 Mart 2020 tarihinde ilk bölümü ile yayınlandı ve bu sezon da 8 bölüm sürdü. 18 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan 4. sezon da aynı şekilde 8 bölüm sürdü.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir