SİNEMA/TV

Suç Dizisi Dexter New Blood 9. Sezon Nasıl İzlenir?

Yayınlandığı ilk günden bu zamana kadar ilgiyle izlenen Dexter dizisi 9. sezon ile yoluna devam ediyor. Peki Dexter New Blood 9. sezon nasıl izlenir? İşte Dexter New Blood 9. sezon nereden izlenir gibi merak edilen soruların yanıtları.

Dexter, 7 Kasım 2021 tarihinde Showtime tarafından 9. sezon ilk bölüm ile izleyici karşısına çıkmıştı. Tam tamına 9 sezon boyunca devam eden Dexter dizisi nasıl izlenir olduğu merak edilip araştırılıyor. Peki Dexter dizisi nerede izlenir? İşte popüler dizi Dexter hakkında merak edilenler.

Dexter, Clyde Philips tarafından tasarlanan suç ve dram dizisidir ve ilk bölüm yayın tarihi 1 Ekim 2006 olarak karşımıza çıkmaktadır. Jeff Lindsay‘ın aynı adlı eserinden uyarlanan Dexter New Blood 9. sezon oyuncu kadrosu içerisinde Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller ve Jennifer Carpenter gibi isimler yer aldığı bilinmektedir.

Dexter New Blood 9. Sezon Nasıl İzlenir?

Dexter New Blood 9. sezon nasıl izlenir sorusuna baktığımızda Delirtici Düşlerin Dexter’ı adlı eserden uyarlanmış olan bu dizi, Showtime ve CBS kanallarından izlenme imkanı bulunuyor. Bunun yanı sıra Dexter 9. sezon izlemek isteyenler için şuanda dizinin yayıncı kuruluşunun Bein Connect olduğu biliniyor.

Dexter dizisi 8. sezonunun 22 Eylül 2013 tarihinde bitirmiş ve yeni bir sezon olup olmayacağı ise net belli değildi. Geçtiğimiz sene ise konu hakkında net bilgiler gelmiş ve Dexter’ın devamı niteliğinde Dexter New Blood adı altında 9. sezonun ilk bölümü 7 Kasım 2021 tarihinde yayınlanmıştı. Ayrıca dizinin 8.3 IMDb puanı bulunuyor.

Dexter dizisini bazı torrent siteleri ücretsiz olarak izleme imkanı sunuyor fakat bu tür siteleri genel olarak kaçak hizmet verdiği için sorunlar yaşanabiliyor. Tabi ki nasilmiyapilir.com sitesi hiçbir şekilde telif hakkı içeren içerik paylaşımı yapmaz(yapılsa da burada belirtildiği üzere belirtilen süre zarfında içerik kaldırılır) ve telif hakkı içeren kaçak içeriğe yönlendirme yapmaz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir