SİNEMA/TV

Land Filmi Nasıl İzlenir? Land Film Konusu, Oyuncuları ve İncelemesi

2021 dram filmleri arasında yerini alan Land (Toprak) filmi, orman filmleri izlemeyi sevenler için oldukça kaliteli filmlerden bir tanesi gibi duruyor. Peki Land film konusu nedir? Land filmi oyuncuları kimdir? İşte Land Türkçe dublaj izle hakkında merak edilen tüm detaylar.. Ayrıca Land filmi nasıl izlenir diye merak edenler için de detaylar konumuzda.

Amerika yapımı Land filmi yönetmen koltuğunda Robin Wright oturuyor. 1 saat 29 dakikalık bir süreye sahip olan film, aldığı 6.6 IMDb puanıyla da izlenmeye değer dram filmlerinden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. 12 Şubat 2021 tarihinde vizyona giren Land filminin senaryosunu Jesse Chatham ile Erin Dignam birlikte kaleme almıştır. Filmin yapımcılığını ise Allyn Stewart, Leah Holzer, Lora Kennedy ve Peter Saraf isimleri birlikte üstlenmiştir. 2021 dram filmleri arasında alan Land filmi oyuncu kadrosunda ise Robin Wright, Demian Bichir, Sarah Dawn Pledge ve Kim Dickens gibi isimler yer alıyor.

Land (Toprak) Film Oyuncuları

Geçtiğimiz ay(12 Şubat 2021) vizyona giren Land filminin oyuncu kadrosunda kimler olduğu merak ediliyor. Filmin yönetmeni Robin Wright’ın da içinde bulunduğu oyuncu kadrosunda, Demian Bichir, Sarah Dawn Pledge, Kim Dickens, Warren Christie, Finlay Wojtak-Hissong, Jordan Bullchild, Brad Leland, Dave Trimble, Rikki-Lynn Ward, Mia McDonald, Barb Mitchell, Dennis Corrie, Valerie Planche ve Laura Yenga gibi isimler yer alıyor.

Land Filmi Konusu

Land Türkçe altyazı izle filmi konusu merak edilenlerin başında geliyor. Edee Mathis adındaki bir avukat, bir trajedi yaşar ve bu nedenle de büyük bir yıkımın içine girer. Bu yıkımın sonrasında kendini dik tutabilmek isteyen Edee Mathis, vahşi bir ormanın içinde bulunan kulübeye yerleşme kararı alır. Edee Mathis, yerleştiği kulübede zorlu geçen kış koşullarının yanı sıra bir vahşi hayvanlara karşı nasıl hayatta kalabileceğini öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırada da Edee Mathis, yerel bir avcı ile karşılaştığı andan itibaren işler oldukça değişecektir.

Land Filmi Nasıl İzlenir?

Land filmi aslında vahşi ormanda yaşam mücadelesi verilen filmleri sevenler için oldukça keyif verici gibi görünüyor. Henüz Land Türkçe dublaj izle seçeneği mevcut değildir. O nedenle Land Türkçe altyazı izleme şansınız var. Land filmini izlemek için ise Netflix gibi ücretli platformları ziyaret edebilirsiniz. Onun dışında bazı torrent ve film sitelerinden ücretsiz olarak izleme şansınız da bulunmaktadır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir