SİNEMA/TV

Hicran Ertit Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Son günlerde en çok araştırılan konulardan bir tanesi olan Hicran Ertit kimdir, kaç yaşında? İşte Haluk Levent’in kardeşi olarak bilinen Hicran Ertit nereli gibi merak edilen soruların yanıtları.

Hicran Ertit, ünlü şarkıcı ve Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent’in ablası olarak bilinmektedir. Hicran Levent, Haluk Levent’in ablası olmasının yanı sıra sağ kolu olarak da bilinmektedir.

Bunların yanı sıra Hicran Ertit’in kanserle de savaştığı bilinmektedir. Bu kapsamda Haluk Levent, ablasına destek olmak adına da saçlarını kazıttığı bilinmektedir. Ayrıca Adana’da bu yıl 12’ncisi düzenlenen Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nda konser veren Haluk Levent, ablasını sahneye davet etti ve ona büyük bir moral desteği verdi.

Hicran Ertit’in yaşı net olarak bilinmiyor olsa da Haluk Levent’in ablası olmasından dolayı 1968 senesinden daha büyük bir yaşta olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Hicran Ertit’in Haluk Levent gibi Adanalı olduğu bilinmektedir.

Haluk Levent saçlarını neden kazıttı sorusuna yanıt olarak ablası Hicran Ertit’in kanser hastası olmasından dolayı ona moral olması için saçlarını kazıtmıştır.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.