SİNEMA/TV

Bahar Dizisi Oyuncuları Yaşları, İsimleri, Sevgilileri

Başrollerinde Demet Evgar gibi isimlerin yer aldığı Bahar dizisi, Show TV ekranlarında ilk yayınlandığı bölümden bu yana izlenme rekorları kırıyor. Bu neticede de Bahar dizisi oyuncuları isimleri neler olduğu merak edilip araştırılıyor. Kaliteli ve genç oyuncuların da boy gösterdiği Bahar dizisi oyuncuları yaşları ve sevgilileri hakkında merak edilen tüm detaylar konumuzda.

Doctor Cha dizisinin Türkiye versiyonu olarak bilinen Bahar dizisi, 13 Şubat 2024 tarihinde ilk bölüm ile izleyici karşısına çıktı. MF Yapım imzalı dizinin yapımcılığını Asena Bülbüloğlu üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaryosunu ise Ayça Üzüm kaleme alıyor. Dizi hakkında genel bilgilere yer verdiğimize göre şimdi de Bahar dizisi oyuncu kadrosu hakkında detaylardan bahsedelim.

Bahar Dizisi Oyuncuları Yaşları, İsimleri, Sevgilileri

Bahar dizisinin oyuncu kadrosuna baktığımız başarılı birçok oyuncuyu görmek mümkün. Özellikle Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Ecem Özkaya gibi isimler son zamanların gündemde olan önemli oyunculardan desek yanlış olmayacak. İşte sizler için Bahar dizisinin oyuncu kadrosuna dair detaylar.

 • Demet Evgar -Bahar Yavuzoğlu
 • Buğra Gülsoy – Enver Yalkın
 • Ecem Özkaya – Rengin Çevik
 • Sena Kalıp – Parla
 • Elit Andaç Çam – Çağla
 • Nil Sude Albayrak – Seren
 • Alisa Sezen Sever – Umay
 • Hatice Aslan – Nevra Yavuzoğlu
 • Füsun Demirel – Gülçiçek
 • Mehmet Yılmaz Ak – Tümur Yavuzoğlu
 • Demirhan Demircioğlu – Aziz Uras

Demet Evgar – Bahar Yavuzoğlu

Bahar dizisinde ana karakter olan Bahar Yavuzoğlu’nu başarılı ve güzel oyuncu Demet Evgar canlandırıyor. Demet Evgar, 18 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,62 m olan Demet Evgar, Levent Babataş’la 17 Mart 2022 tarihinde evlendi. Birçok yapımda rol alan Demet Evgar, daha önce Aile Arasında 2017, Yahşi Batı 2010, Sofra Sırları 2017, Banyo 2005, Güneşi Gördüm 2009, Vay Arkadaş 2010,Kötü Kedi Şerafettin 2016 gibi daha birçok yapımda rol aldı.

Sena Kalıp – Parla

Genç ve güzel oyuncusu Sena Kalıp, dizide Parla karakterine can veriyor. Sena Kalıp, 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Elit Andaç Çam – Çağla

Dizinin diğer bir güzel oyuncusu Elit Andaç Çam, Çağla karakterine hayat veriyor. Elit Andaç, 8 Ağustos 1988 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Elit Andaç, daha önce Aziz Caner İnan ile evlenip boşanırken, şimdilerde ise Çok Güzel Hareketler Bunlar eski ekibinde yer alan Bülent Emrah Parlak ile sevgili olduğu söylenmektedir.

Nil Sude Albayrak – Seren

Bahar dizisinde Seren karakterine Nil Sude Albayrak hayat veriyor. Güzel oyuncu Nil Sude, 13 Haziran 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu daha öncesinde Şahmaran, Aile, Kimler Geldi Kimler geçti gibi yapımlarda boy gösterdi.

Alisa Sezen Sever – Umay

Dizinin genç ve güzel oyuncularından Alisa Sezen Sever, Umay karakterini canlandırıyor. Alisa Sezen, 2006 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Tozkoparan İskender: Gölge, Hayatımın Rolü, Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda boy göstermiştir.

Ecem Özkaya – Rengin Çevik

Bahar dizisinde Rengin karakterine Ecem Özkaya hayat veriyor. Daha önce Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinden de hatırlayacağınız Ecem Özkaya, 25 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ecem Özkaya, Muro karakteri ile de hatırlayacağınız Mustafa Üstündağ ile evlenip boşanmıştır.

Hatice Aslan – Nevra Yavuzoğlu

Başarılı oyuncu Hatice Aslan, dizide Nevra karakterine can veriyor. Hatice Aslan, 20 Şubat 1962 senesinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu daha önce Renan Kaleli ile evlenip boşanmıştır. Daha önce En Son Babalar Duyar, Lale Devri, Kuzgun, Hamlet gibi yapımlarda boy göstermiştir.

Füsun Demirel – Gülçiçek

Türk oyuncu ve çevirmen olan Füsun Demirel, Bahar dizisinde Gülçiçek karakterine hayat veriyor. Başarılı sanatçı, 13 Haziran 1958 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Füsun Demirel, Nurettin Şen ile evlenip boşanmıştır. Daha önce Sıdıka, Gerilla, İçimdeki Ses, Çöp Adam gibi yapımlarda rol almıştır.

Buğra Gülsoy – Evren Yalkın

Kuzey Güney dizisi de dahil olmak üzere daha birçok yapımdan tanıyacağınız Buğra Gülsoy, Bahar dizisinde Evren Yalkın karakterine can veriyor. 22 Şubat 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Buğra Gülsoy, Nilüfer Gürbüz ve Burcu Kara ile evlenmiş ve boşanmıştır. Daha önce Kızım, Dünyayla Benim Aramda, Aşk Yeniden gibi yapımlarda da boy göstermiştir.

Mehmet Yılmaz Ak – Tümur Yavuzoğlu

Bahar dizisinde Timur karakterini Mehmet Yılmaz Ak canlandırıyor. Mehmet Yılmaz, 8 Şubat 1986 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Daha önce Yargı, Çukur, Ramo gibi yapımlarda boy göstermiştir.

Demirhan Demircioğlu – Aziz Uras

Dizide Aziz Uras karakterini Demirhan Demircioğlu canlandırıyor. Demirhan Demircioğlu, 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Bahar Dizisi Oyuncuları Videosu

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.