SİNEMA/TV

Çöp Adam Dizisi Oyuncuları İsimleri, Yaşları!

Star TV dizilerinden olan Çöp Adam dizisi son bölüm ile en çok konuşulan dizilerden bir tanesi oldu. Bunun üzerine de elbette ki milyonlarca dizi sever Çöp Adam dizisi oyuncuları kimler diye merak edip araştırmaya koyuldu. İşte Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu gibi isimlerin yer aldığı Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu hakkında merak edilenler konumuzda.

İlk bölümü 30 Kasım 2022’de yayınlanan Çöp Adam dizisi, her bölümüyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. OGM Pictures imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Melek Gençoğlu ve Su Ersöz‘ün senaryosunu kaleme aldığı Çöp Adam dizisi oyuncuları isimleri, yaşları ve nereli oldukları merak ediliyor. Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Çöp Adam dizisine dair tüm detaylar konumuzda.

Çöp Adam Dizi Konusu

Dizinin konusunu kısaca özetlersek; Yazılımcı Tamer, hiç beklenmedik bir şekilde büyük bir servetin sahibi olur. Bunun üzerine bankacı olan Peri’yi kaçırır ve mahzene kapatır. İşte burada Tamer ile arasında bir aşkın başlamasıyla olaylar gelişir.

Çöp Adam Dizisi Oyuncuları

Diziyi sıkı takip edenler elbette ki bazı karakterleri kimlerin canlandırdığını merak ediyor. Dizinin başrollerinde birçoğunuzun tanıdığı isimlerden olan Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan yer alıyor. Peki Çöp Adam dizisi oyuncuları hangi karakterleri canlandırıyor?

Elçin Sangu – Çöp Adam Peri Yıldırım Sonad

Elçin Sangu - Çöp Adam Peri Yıldırım Sonad

Çöp Adam dizisinde Peri karakterine Elçin Sangu can veriyor. Peri otuzlu yaşların başlarında, özel bir bankanın güzel, başarılı müdiresidir. Elçin Sangu, daha önce Kiralık Aşk, Mutluluk Zamanı, Çarpışma gibi daha birçok yapımda rol almıştır. Güzel oyuncu, 13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelirken 1,69 m boyundadır.

Sedef Avcı – Çöp Adam Berrin Yılmaz

Sedef Avcı - Çöp Adam Berrin Yılmaz

Sedef Avcı, dizide Berrin Yılmaz karakterine can veriyor. Tamer’in üniversitede tanışıp evlendiği eşidir. Sedef Avcı daha önce Ezel, Romantik Komedi, Menekşe ile Halil gibi daha birçok yapımda boy göstermiştir. Güzel oyuncu, 22 Ocak 1982 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir ve 1,79 m boyundadır.

Engin Altan Düzyatan – Çöp Adam Tamer

Engin Altan Düzyatan - Çöp Adam Tamer

Dizin başrollerinden biri olan Tamer karakterini ise Engin Altan Düzyatan canlandırıyor. Tamer karakteri: suskun, az konuşan zeki bir adamdır ve Berrin Yılmaz ile evlidir. Çok küçük yaşta bir sürü işte çalışmış, anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakıldıktan sonra orada büyümüştür. Engin Altan Düzyatan, 26 Temmuz 1979 tarihinde Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir ve 1,85 m boyundadır.

Çöp Adam oyuncu kadrosu içerisinde Füsun Demirel (Aysel Yılmaz), Salih Kalyon (Bülent Yılmaz), Elçin Afacan (Meryem Yılmaz), Ali Yoğurtçuoğlu (Seko) gibi isimler de yer alıyor. Aynı zamanda Hülya Şen, Cankat Aydos (Yavuz Karaduman), Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray (Damla Yılmaz), Eylül Uğan, Sinan Albayrak gibi isimler de dizide rol alıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir