SİNEMA/TV

Margot Robbie Filmleri: Harley Quinn Tadında Muhteşem Filmler

Margot Robbie filmleri oldukça çok izleniyor. Nedeni ise Margot Robbie’nin güzelliği olsa gerek. Güzelliği ile tüm dünyayı büyüleyen Margot Robbie, filmleri ile de oldukça ilgi çekici sahneler izlettiriyor. Bir çok kişinin Harley Quinn rolüyle anımsayacağı Margot Robbie filmleri neler? diye merak edenler için güzel bir liste hazırladık. Harley Quinn rolüyle hafızalara kazınan Margot Robbie filmleri izlemek isteyenler için en iyi, en çok izlenen Margot Robbie filmlerini bir arada topladık..

Margot Robbie Filmleri

Harley Quinn rolüyle nam salmış güzel oyuncu Margot Robbie, birçok filmde rol aldı. Fakat bazı filmleri gerçekten izlenmeden geçilmemesi gerekiyor. Margot Robbie’nin vizyona girmeyen diğer bütün filmlerini izlediğimi söylesem herhalde yalan atmış olmam. Çünkü gerçekten bu kadın oynadığı her filme ayrı bir tat katıyor diyebiliriz. Bazı kadınlar güzelliği ile prim yapıp oyunculuğu arka planda kalabiliyor. Ama bu durum Margot Robbie’de çok farklı. Kadının güzelliği ile oyunculuğu gerçekten rekabet içinde dememiz doğru olacaktır. İşte Margot Robbie filmleri içinde izlemeye değer ve mutlaka izlenmesi gereken filmleri paylaşalım.

Terminal Filmi

Margot Robbie filmleri arasında yer alan Terminal adlı film mutlaka izlenmesi gereken filmlerden bir tanesidir. Filmi izlerken ilk başlarda anlamsız gelmesi muhtemeldir. Fakat filmin sonlarına doğru geldiğinizde vay be dedirtecek bir film olduğunu söyleyebiliriz. İki farklı hayat süren meraklı garsonun intikam için yanıp tutuştuğu bir konuyu ele almıştır. Ölümcül hastalığı olan bir öğretmen, iki suikastçı, gizem içinde bir hademe ve iki farklı hayat süren garsonun içinde olduğu bir filmi konu ediniyor. Konunun detayına fazla inmeyeceğim, çünkü Terminal harley quinn izle filmini kendiniz izleyin. Kaliteli bir film olduğunu göreceksiniz. Konu içinden spoiler vermeyelim o zaman bir tadı kalmaz.. Sonuna bayılacağınızdan eminim..

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street

2013 senesinde vizyona giren ve Margot Robbie filmleri içerisinde yer alan yabancı filmlerden bir tanesidir. Özellikle Margot Robbie’nin sahnelerinin efsane olduğu filmde tıpkı Harley Quinn tadı yaşayacaksınız. Margot Robbie’nin yanı sıra filmde Leonardo DiCaprio da asıl başrol olarak dikkat çekiyor. Komedi filmleri daha doğrusu kara komedi türünü içeren film ayrıca dramı da içermiştir. Filmin konusu ise hırslı genç borsacı Jordan Belfort’un yükseliş ve çöküş hikayesini konu almıştır.

Ben, Tonya

15 Şubat 2018 tarihinde vizyona giren Ben Tonya, tam tamına 2 saatlik bir süreye sahiptir. Dram, Komedi ve Biyografik gibi türlerini içinde bulunduran Margot Robbie filmlerinden bir tanesidir. Yönetmen koltuğunda Craig Gillrspie oturuyor. Abd yapımı film olan Ben Tonya oyuncuları arasında başrolü Margot Robbie canlandırıyor. Aynı zamanda filmde Allison Janney ve Sebastian Stan gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu ise Tonya Harding adındaki başarılı bir buz pateni sporcusunun, buz pateni kapsamında başına gelen olayları konu alıyor. Tonya, eski eşinin de yardımı ile aynı dalda yarıştığı Nancy Kerrigan adlı sporcuyu sakatlaması için birini tutar. Fakat bu durum ortaya çıkınca Tonya ağır bedeller ödemek zorunda kalır.
IMDb=7.5

Focus – Fokus

Margot Robbie ve Will Smith’in başrollerini paylaştığı Margot Robbie filmlerinden olan Focus – Fokus, 20 Mart 2015 tarihinde vizyona girmiştir. Yönetmen koltuğunda Glenn Ficarra ve John Requa birlikte oturuyor. Abd yapımı film tam tamına 1 saat 45 dakikaya sahiptir. Gerilim, Komedi ve Romantik filmler türünde olan Focus, izlenmeye değer Margot Robbie filmlerinden biridir. Peki Fokus filmi konusu tam olarak ne? Will Smith filmde Nicky adında usta bir dolandırıcıyı canlandırıyor. Nicky oldukça usta bir dolandırıcıdır. Bir gün karşısına çekici güzel bir kadın olan Jess Barrett çıkar. Nicky hem bu kadına dolandırıcılık üzerine incelikleri öğretirken hem de gitgide aşık olmaya başlayacaktır. Hem romantik hemde aksiyon dolu bir hikayeye gerçekten izlenmeye değer Margot Robbie filmlerinden bir tanesidir.
IMDb= 6.6

Gerçek Kötüler – Suicide Squad

Margot Robbie filmlerinden bir tanesi olan Gerçek Kötüler – Suicide Squad, 12 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girdi. 2 saat 3 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturmuştur. Aksiyon ve fantastik filmler türünü barındıran film, Abd yapımı bir filmdir. Margot Robbie dışında Will Smith, Joel Kinnaman, Jared Leto gibi isimlerde yer alıyor. Margot Robbie’ nin Harley Quinn rolünü canlandırdığı filmin konusuna gelecek olursak; Belki de dünyanın en tehlikeli takımı olacak bir Süper güçlü kötü adamları hapisten çıkartıp bir araya getirirler. Devletin de emri ile birlikte bu ekibe silahlar verilir ve oldukça gizemli bir suç örgütünü yenmeleri gerekir. Tabi işin içinde suç örgütünün gücünün boyutunun çok büyük olduğunu bilmeyen İntihar Timi, fark edecektir ki devlet İntihar Timi’ni zaten gözden çıkartmıştır. Çünkü devlet İntihar Timi’nin kaybedeceğinden emindir…
IMDb= 6.1

İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots

31 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek olan İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots filminin yönetmen koltuğunda Josie Rourke oturuyor. Margot Robbie filmleri arasında yer alan film hem tarihi hemde dram türlerini işliyor. Abd ile İngiltere ortak yapımı olan filmin başrolünde Margot Robbie yer alırken, Jack Lowden ve Saoirse Ronan gibi isimlerde filmde yer alıyor. 2 saat 4 dakikalık bir süreye sahip olan filmin konusuna gelecek olursak, İskoçya Kraliçesi Mary, dul kalmasının hemen ardından kendi yurdu olan İskoçya’ya döner ve hakkı olduğu tahtı geri almak için çabalayan Mary Stuart adındaki dul kadının başından geçen olayları konu almıştır.
IMDb= 6.4

Whiskey Tango Foxtrot

1 saat 52 dakikalık bir süreye sahip olan Whiskey Tango Foxtrot, 4 Mart 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Yönetmen koltuğunda John Requa ve Glenn Ficarra birlikte oturmuştur. Margot Robbie filmleri arasında yer alan film, komedi, savaş ve dram gibi türleri konu edinmiştir.Abd yapımı olan filmin başrolünde Margot Robbie dışında Tina Fey, Billy Bob Thornton ve Martin Freeman gibi isimlerde yer alıyor. Film gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanmıştır.Filmin kısaca konusunu anlatacak olursak, bir gazetecinin Pakistan ile Afganistan’da yaşadığı olayları konu edinmiştir.
IMDb= 6.6

Once Upon a Time in Hollywood

Henüz vizyona girmemiş olan Once Upon a Time in Hollywood, 23 Ağustos’da vizyona girecek. Margot Robbie filmlerinden bir tanesi olan filmin yönetmen koltuğunda Quentin Tarantino oturuyor. Abd yapımı olan film, dram ve komedi türlerini işlemiş. Oyuncu kadrosunda oldukça iyi isimler var. Margot Robbie dışında Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio gibi yıldız isimlerde filmde yer alıyor. Film tam tamına 2 saat 39 dakika sürüyor. Margot Robbie filmlerinden olan film hakkında daha fazla bilgi için “Once Upon a Time in Hollywood 2019 Film Konusu ve Oyuncuları” adlı konumuzu inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.
IMDb= 9.6

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir