SİNEMA/TV

Bade İşçil Kimdir, Kaç Yaşında? Bade İşçil Nereli, Boyu, Kilosu?

Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel gibi yıldızların başrol adlığı Kuzey Güney adlı diziden de hatırlayacağınız Bade İşçil kimdir, kaç yaşında gibi sorular merak edilip araştırılıyor. Peki Bade İşçil aslen nereli? İşte Aşk 101 dizisinde de rol alan Badel İşçil boyu, kilosu, sevgilisi, burcu gibi merak edilen detaylar.

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin başrol aldığı Ezel dizisinden de akıllarda kalan Aşk 101 dizisinde Işık karakterini canlandıran Bade İşçil kimdir, kaç yaşında olduğu merak ediliyor. İşte güzel oyuncu Bade İşçil eşi, boyu, kilosu gibi merak edilen soruların yanıtları.

Bade İşçil Kimdir, Kaç Yaşında?

Güzelliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bade İşçil aslen nereli sorusunun yanıtı ise Bulgaristan ve Romanya göçmeni ailenin bir kızı olduğu bilinmektedir. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü’nden mezun olan Bade İşçil, kamuoyunda Mahsun Kırmızıgül’ün “liseli sevgilisi” olarak tanımıştı.

Liseyi Nişantaşı Kız Lisesi’nde tamamlayan Bade İşçil’in eski eşi 2016 senesinde ayrıldığı Malkoç Sualp olarak bilinmektedir. Bade İşçil’in kaç çocuğu var sorusunun yanıtı ise Azur Sualp adından bir çocuğu olduğu bilinmektedir. Bade İşçil babası Levent İşçil, annesi ise Kadriye Gündüz olarak bilinmektedir. Bade İşçil boyu 173 cm olarak bilinirken, kilosu ise 50 kg olarak bilinmektedir. Bade İşçil burcu ise Aslan burcu olduğu bilinmektedir.

Bade İşçil Dizileri ve Filmleri

Güzel oyuncu Bade İşçil, daha Metropol Cafe, Gereksiz Sansürler gibi yapımlarda rol aldıktan sonra 2009-2011 seneleri arasında Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin başrol oynadığı Ezel adlı dizide Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı. Daha sonra 2011-2013 seneleri arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel gibi isimlerin başrol aldığı Kuzey Güney adlı dizide Banu Sinaner karakterini canlandırdı.

2017 senesinde Eski Sevgili adlı filmde Feride karakteriyle başrol oynayan Bade İşçil, 2017-2018 seneleri arasında Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide Pelin Kaner karakterine başrol olarak hayat verdi. 38 yaşındaki oyuncu son olarak ise 2020-2021 seneleri arasında Aşk 101 dizisinde Işık karakterinin yetişkin halini canlandırdı.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir