SİNEMA/TV

Yalı Çapkını Oyuncuları İsimleri, Yaşları!

Star TV ekranlarının sevilen romantik dram dizisi Yalı Çapkını, ilk yayınladığı günden beridir ilgiyle takip ediliyor. Özellikle oyuncu kadrosunun başarılı olması diziyi daha da ilgi çekici hale getiriyor. Her bölümü merakla takip edilen Yalı Çapkını oyuncuları isimleri, yaşları ve nereli olduklarına dair tüm detaylar konumuzda. İşte başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin tam oyuncu kadrosu.

OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği Yalı Çapkını dizisi, 23 Eylül 2022 tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Mehmet Barış Günger’in senaryosunu üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Burcu Alptekin otuyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Gülçin Santırcıoğlu, Beril Pozam gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını oyuncuları rolleri ve daha fazlası sizlerle.

Yalı Çapkını Konusu

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını, Gaziantepli bir ailenin el bebek gül bebek yetiştirdiği Ferit’in evlenmesine karar verilmesinin ardından yaşanacak olan olayları konu ediyor.

Yalı Çapkını Oyuncuları

Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman kaliteli oyuncuların bir araya geldiğini görmek mümkün. Özellikle son zamanlarda hem güzelliği hem de oyunculuğu ile büyük çıkış yakalayan Afra Saraçoğlu’nun dizide rol alması dizinin seyir zevkini daha da arttırıyor. O zaman gelin hep birlikte Yalı Çapkını dizisi oyuncuları isimleri, yaşları ve nereli olduklarına dair her şeyi inceleyelim.

Afra Saraçoğlu – Seyran

Afra Saraçoğlu - Yalı Çapkını Oyuncuları Seyran

Yalı Çapkını Oyuncuları Seyran karakterini güzel oyuncu Afra Saraçoğlu canlandırıyor. Başarılı oyuncu 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir Edremit’te dünyaya gelmiştir. 1,70 m boyundaki güzel oyuncu Yeşilçam, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Öznur Serçeler – Asuman

Öznur Serçeler - Yalı Çapkını Oyuncuları Asuman

Emret Komutan dizisinden de hatırlayacağınız Öznur Serçeler, Yalı Çapkını oyuncuları arasında Asuman karakterine can veriyor. Güzel oyuncu Öznur Serçeler, 10 Ekim 1987 tarihinde Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Yalı Çapkını dizisinin dışında Deccal, Recep İvedik 7, Dolunay, Erkenci Kuş gibi daha birçok yapımda boy göstermiştir.

Mert Ramazan Demir – Ferit

UFO, Çıplak, Öğretmen gibi yapımlar rol alan Mert Ramazan Demir, Yalı Çapkını oyuncuları arasında Ferit karakterine can veriyor. Mert Ramazan Demir, 25 Kasım 1998 tarihinde Bakırköy, İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Beril Pozam – Suna

Birçoğunuzun Afili Aşk, Ada Masalı gibi yapımlardan hatırlayacağı Beril Pozam, Yalı Çapkını oyuncuları içinde Suna karakterine can vermekte. 170 cm boyunda ve 57 kilo olduğu bilinen güzel oyuncu, 20 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Buçe Buse Kahraman – Pelin

Yine genç ve güzel isimlerden bir tanesi olan Buçe Buse Kahraman, Yalı Çapkını oyuncuları arasında Pelin karakterine can veriyor. Baş Belası, Ben Gri, Kötü Çocuk gibi yapımlarda rol alan Buçe Buse Kahraman, 1 Nisan 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda Uyanış: Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Çarpışma gibi yapımlarda da rol alan güzel oyuncu, 170 cm boyundadır.

Gülçin Santırcıoğlu – İfakat

Osmanlı Tokadı, Elveda Rumeli gibi yapımlardan hatırlayacağınız Gülçin Santırcıoğlu, dizide İfakat karakterine can veriyor. Andropoz, Kara Ekmek gibi yapımlarda da rol alan başarılı oyuncu, 25 Temmuz 1977 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Sezin Bozacı – Esme

Yalı Çapkını dizisinde Seyran ve Suna’nın annesi Esme karakterini canlandıran oyuncu Sezin Bozacı, 5 Aralık 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İkimizin Yerine, Anons, Kırmızı Oda ve Leyla ile Mecnun gibi yapımlarda rol alan deneyimli oyuncu, 162 cm boyundadır. Leyla ile Mecnun dizisinde ise Nezaket karakterine can vermiştir. Leyla ile Mecnun dizisinin tüm kadın oyuncularını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İrem Altuğ – Sultan

Yola Çıkmak, Vazgeç Gönlüm gibi yapımlarda rol alan İrem Altuğ, Yalı Çapkını oyuncuları arasında Sultan karakterine can veriyor. İrem Altuğ, 15 Eylül 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Altın Portakal Ulusal Film Yarışması En İyi Kadın Oyuncu Ödülü bulunan İrem Altuğ, 165 cm boyundadır. İrem Altuğ aynı zamanda, Masum, Ihlamurlar Altında, Direk Aşk, Çukur, Nar gibi daha birçok yapımda rol almayı başarmıştır.

Emre Altuğ – Orhan

Bir zamanlarda şarkılarıyla gündeme damga vuran Emre Altuğ, dizide Orhan karakterine can veriyor. Çağla Şikel ile evlenip boşanan Emre Altuğ, 14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Emre Altuğ, şarkılarının yanı sıra eski zamanlarda Ahmet Kural, Hande Subaşı, Rojda Demirer gibi isimler ile birlikte Elde Var Hayat adlı dizide Kenan karakterine can vermiştir.

Çetin Tekindor – Halis Ağa

Karadayı, Babam ve Oğlum, İçerde gibi daha onlarca yapımda boy gösteren deneyimli oyuncu Çetin Tekindor, dizide Halis Ağa karakterine can veriyor. Çetin Tekindor, 16 Temmuz 1945 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Daha önce Zerrin Tekindor ile evlilik yaşayan başarılı oyuncu, Yılan Hikayesi, Av Mevsimi, Küçük Ağa ve Ayla gibi daha birçok yapımda rol aldı.

Yalı Çapkını oyuncuları arasında şu isimler de yer alıyor;

  • Selen Özbayrak(Dicle)
  • Şerif Sezer(Hattuç)
  • Gözde Kansu(Gülgün)
  • Hülya Duyar(Şefika)
  • Ersin Arıcı(Abidin)
  • Doğukan Polat(Fuat)
  • Diren Polatoğulları(Kazım)
  • Yiğit Tuncay(Latif)
  • Cansu Fırıncı(İbrahim)
  • Umut Gezer(Yusuf)

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir