SİNEMA/TV

Ömer Dizisi Oyuncuları İsimleri ve Konusu!

Star TV ekranlarının yeni dizisi Ömer, 1. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Falay gibi isimlerin yer alması sonrasında da Ömer dizisi oyuncuları isimleri, yaşları kaç olduğu gibi detaylar merak edilmeye başladı. İşte merakla beklenen Ömer dizisi konusu ve tam oyuncu kadrosu..

Son zamanların merakla beklenen dizilerinden bir tanesi olan Ömer dizisi, geçtiğimiz günlerde 1. bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. İlk bölümüyle de oldukça ilgi çeken Ömer dizisi oyuncuları isimleri ne olduğu merak edilir oldu. Özellikle oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Ezel dizisinin Kerpeten Ali’si Barış Falay’ın da olması diziyi daha da merak ettirir bir hal aldı. İşte merak edenler için Ömer dizisi oyuncuları yaşları ve nereli oldukları hakkında detaylar.

Ömer Dizisi Konusu

Dizinin oyuncu kadrosuna geçmeden kısaca bir konusundan bahsedelim. Ömer dizisi sizlere kısaca, terk ettiği mahallesine yıllar sonra geri dönen Gamze ve mahalledeki Cami hocası Reşat’ın oğlu Ömer’in bütün imkansız durumlara karşı tutunacakları aşklarını konu olarak işlemiştir.

Ömer Dizisi Oyuncuları

Ömer dizisi oyuncu kadrosuna baktığımızda gerçekten başarılı ve tanıdık yüzleri görmek mümkün. Özellikle Ezel, Menajerimi Ara, Medcezir gibi yapımlardan tanıdığımız Barış Falay ve Yaprak Dökümü, Ufak Tefek Cinayetler, Kayıp Şehir gibi yapımlarda boy gösteren Gökçe Bahadır gibi isimlerin yer alması diziyi daha da ilgi çekici bir hale getiriyor.

Gökçe Bahadır – Ömer Dizisi Gamze

Ömer dizisi oyuncuları arasında başarılı ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır yer alıyor. Gökçe Bahadır dizide Gamze karakterine hayat veriyor. Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ömer dizisinden önce Ufak Tefek Cinayetler, Kayıp Şehir, Yaprak Dökümü, Evlilik Hakkında Her Şey, Kulüp gibi daha birçok yapımda rol almıştır.

Selahattin Paşalı – Ömer

Muhtemelen birçoğunuzun Aşk 101 adlı internet dizisinden tanıyacağınız Selahattin Paşalı, Ömer dizisinde Ömer karakterine hayat veriyor. Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş 1.85 m boyundadır. Başarılı oyuncu daha önce Leke, Aşk 101, Babil, Kalp Atışı, Kurak Günler, Pera Palas’ta Gece Yarısı gibi yapımlarda rol almıştır.

Barış Falay – Ömer Dizisi Reşat

Barış Falay’ın muhtemelen Medcezir ve Ezel dizisindeki Kerpeten Ali karakterleriyle hatırlayacaksınız. Ömer dizisinde ise bu sefer karşımıza Reşat olarak çıkıyor ve bir Cami hocasını canlandırıyor. Barış Falay, 9 Nisan 1972 tarihinde Edremit’te dünyaya gelmiştir. 174 cm boyundaki başarılı oyuncu, Ezel, Paramparça, Medcezir, Menajerimi Ara gibi yapımlarda rol almıştır.

Merve Dizdar – Ömer Dizisi Nisa

Son olarak Masumlar Apartmanı adlı dizide gördüğümüz Merve Dizdar, şimdi ise Ömer dizisinde Nisa karakterine can veriyor. Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 162 cm boyunda olan olan güzel oyuncu, Masumlar Apartmanı, Erşan Kuneri, Körfez, Eltilerin Savaşı gibi daha birçok yapımda boy göstermiştir.

Ömer dizisi oyuncu kadrosu içerisinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner gibi isimler de yer almaktadır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir