SİNEMA/TV

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları İsimleri, Yaşları

Show TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi merak ile bekleniyor. Özellikle de Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları isimleri, yaşları kaç olduğu merak ediliyor. İşte hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hikayesini konu alan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncu kadrosu..

Show TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ne olduğu merak ediliyor. Bunun yanı sıra Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi oyuncuları kimler olduğu da araştırılıyor. Ertan Saban, Özge Özberk gibi isimlerin rol aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar konumuzda.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Konusu

Dizinin kısaca konusunu ele alacak olursak, hayata bir sıfır geride başlamış bir gencin Sadi Payaslı ile tanışmasının ardından hayatlarının değişmesini konu alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları

Oldukça kaliteli isimlerin başrolünde yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde, özellikle genç oyuncuların baş gösterecek olması dikkat çekiyor. Ertan Saban, Özge Özberk gibi kaliteli oyuncuların yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunu sizler için hazırladık.

Özge Özberk (Derya) Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncu kadrosu arasında 13 Ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Özge Özberk yer alıyor. Tam adı Nalan Özge Özberk olan güzel oyuncu dizide Derya karakterine can verecek.

Ertan Saban (Sadi Payaslı)

Elveda Rumeli de dahil olmak üzere birçok dizide rol alan Ertan Saban, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde de rol alıyor. Dizide Sadi Payaslı karakterine can verecek olan Ertan Saban, 4 Aralık 1977 tarihinde Kuzey Makedonya’da dünyaya gelmiştir.

Devrim Özkan (Songül) Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Dizinin genç oyuncularından bir tanesi olan Devrim Özkan, 2 Eylül 1998 tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. Devrim Özkan dizide Songül karakterine can verecek.

Nilsu Berfin Aktaş (Gizem) Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Dizinin yine diğer bir genç ve güzel oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş, dizide Gizem karakterine can veriyor. Nilsu Berfin Aktaş, 1998 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Sanem Babi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide rol alacak olan Sanem Babi, daha önce 2014 senesinde Karışık Kaset adlı filmde rol almıştır.

Yeşim Çelebi

Oldukça genç isimlerden bir tanesi olan Yeşim Çelebi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide rol alıyor. Yeşim Çelebi, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar adlı dizide rol almıştır.

Melisa Bostancıoğlu

Aslen Ankaralı olan Melisa Bostancıoğlu, Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide rol alıyor.

Özgü Delikanlı

1996 senesinde Almanya’da dünyaya gelen Özgü Delikanlı, Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide rol alıyor.

Deniz Sarıkaş

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ozan karakterini Deniz Sarıkaş canlandırıyor.

  • Mustafa Açılan
  • Onur Özer
  • Rojbin Erden
  • Ali Berge
  • Furkan Murat Uğur
  • Murat Göçmez

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi oyuncu kadrosu arasında şuan için bu kişiler yer alıyor. İlerleyen zamanlarda yeni oyuncular da mutlaka girecektir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir