SİNEMA/TV

Çghb 2 Oyuncuları Yaşları, İsimleri! İşte Tam Kadro!

BKM Mutfak imzalı Kanal D ekranlarında 2019 senesinde yayınlanmaya başlanan komedi ve eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimler olduğu merak edilip araştırılıyor. Özellikle ÇGHB 2 oyuncuları yaşları kaç olduğunu merak edenler gerçek yaşlarını öğrendiklerinde şaşırıp kalıyor. Peki ÇGHB 2 oyuncuları isimleri nelerdir? İşte ÇGHB 2 altyapı oyuncuları yaşları da dahil olmak üzere Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibine dair tüm merak edilen detaylar.

ÇGHB 2 Oyuncuları Yaşları, İsimleri, Sevgilileri

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin asıl kadrosunda yer alan Evliya Aykan, Safa Sarı, Atakan Çelik gibi isimlerin yer aldığı ÇGHB 2 oyuncuları yaşları, nereli gibi detaylar merak ediliyor. İşte bu konu başlığı altında ÇGHB 2 oyuncuları sevgilileri, boyları, kiloları gibi detayları hazırladık.

Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu
Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu

Çghb 2 Ezgi Özyürekoğlu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadın oyuncuları arasında yer alan Ezgi Özyürekoğlu, Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiş, aslen Adana Çukurovalıdır ve 12 Şubat 1990 tarihinde doğmuştur. Kova burcu olan Ezgi Özyürekoğlu’nun babası Süleyman Özyürekoğlu, annesi Reyhan Özyürekoğlu olarak bilinmektedir.

Çghb 2 Sema Özkan Yorgun
Çghb 2 Sema Özkan Yorgun

Çghb 2 Sema Özkan Yorgun

Şubat 1984 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Sema Özkan, üniversite yıllına kadar Antalya’da yaşadı. Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği’ni bitiren Sema Özkan, tiyatro hayatına ortaokul yıllarında başladı. Balık burcu olan Sema Özkan’ın boyu 1,65 metre olurken, kilosu ise 62 kg olarak bilinmektedir.

Çghb 2 Begüm Çağla Taşkın
Çghb 2 Begüm Çağla Taşkın

Çghb 2 Begüm Çağla Taşkın

Çghb 2 oyuncuları arasında hem güzelliği hem de çılgın rolleri canlandırmasıyla dikkat çeken Begüm Çağla Taşkın, Ağustos 1987’de Bursa’da doğmuştur.

Çghb 2 Ecem Sena Bayır
Çghb 2 Ecem Sena Bayır

Çghb 2 Ecem Sena Bayır

Çghb 2 Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 tarihinde İstanbul Beyoğlu’nda dünyaya gelmiştir. Ecem Bayır’ın 173 cm boyunda ve 53 kilo olduğu bilinmektedir.

Çghb 2 Fatma Tezcan

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadın oyuncuları arasında genç ve güzel isimlerden bir tanesi olan Fatma Tezcan, 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Çghb 2 Cemile Canyurt

Ankara’da büyüdüğü bilinen Cemile Canyurt, 15 Mart 1992 Kırıkkale’de dünyaya gelmiştir. 13 yaşında tiyatro ile tanışan Cemile Canyurt, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de birçok skeçte başarılı bir şekilde performans sergiledi.

Çghb 2 Eda Nur Hancı

Bir arkadaşının aracılığıyla BKM Mutfak’a başvuru yapan Çghb 2 Eda Nur Hancı, 23 Ocak 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Çghb 2 Ayşegül Yılmaz

Çghb 2 kadın oyuncuları arasında yer alan Ayşegül Yılmaz, aslen Arvin Hopalı’dır. Zonguldak’ta dünyaya gelen güzel oyuncu 13 Aralık 1994 tarihinde doğmuştur.

Çghb 2 Gözde Şencan

Yaşını duyduğunuzda şaşıracağınız Çghb 2 oyuncularından bir tanesi olan Gözde Şencan, 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Çghb 2 Arzu Susantez

Çghb 2 ekibi arasına 2018 senesinde dahil olan ve hem oyuncu hem de yazar olarak kariyerini sürdüren Arzu Susantez, 8 Ocak 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Çghb 2 Atakan Çelik

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 erkek oyuncuları arasında yer alan Atakan Çelik, 3 Şubat 1990 İstanbul Beyoğlu’nda dünyaya gelmiştir. Atakan Çelik, 183 cm boyunda, 76 kg olarak bilinmektedir. İktisat bölümü mezunu olan Çghb 2 oyuncusu Atakan Çelik, oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık da yapmaktadır.

Çghb 2 Evliya Aykan

Evliya Aykan, Çghb 2’de ‘Selamun Aleyküm, Aleyküm Selam’ repliği ile hafızalarda yer edinen ve başarılı performans sergileyen isimlerden bir tanesi. Çghb 2 Evliya Aykan, 31 Ağustos 1992’de Hakkari’de dünyaya gelmiştir. 13 yaşında tiyatro ile tanışan Evliya Aykan, 2017 senesinde BKM Mutfak’a dahil olmuştur.

Çghb 2 Safa Sarı

İstanbul’un Üsküdar ilçesinden dünyaya gelen Safa Sarı, 22 Haziran 1992 tarihinde doğmuştur. Safa Sarı, Çghb 2’de özellikle Yılmaz Erdoğan’ın taklidi de dahil olmak üzere taklit yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Çghb 2 Ahmet Hilmi Deler

Trakya Üniversitesi Ekonometri mezunu olan Ahmet Hilmi Deler, 16 Nisan 1994 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Özellikle tipinin Buz Devri’ndeki Sid karakterine benzetiliyor olmasıyla da akıllarda yer edinmiştir.

Çghb 2 Batuhan Soyaslan

Batuhan Soyaslan 25 Mayıs 1992’de İstanbul’ın Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çghb 2 ekibi arasında yer alan Batuhan Soyaslan, genel olarak yan rollerde yer almaktadır.

Çghb 2 Cihan Talay

İstanbul Eminönü Esnaf Hastanesi’nde doğan Cihan Talay, 24 Aralık 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Çghb 2 oyuncuları arasında yer alan Cihan Talay, baba tarafından Kırklareli, anne tarafından ise Çankırılı olduğu bilinmektedir.

Çghb 2 Gürhan Altundaşar

Gürhan Altundaşar, 1984 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. BKM Mutfak ile 2016 senesinde tanışan Gürhan Altundaşar, Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar ile evlenmiştir.

Çghb 2 Hamza Yazıcı

Kısa boyu ve Çghb 2 de dahil olmak üzere oyunculuk kariyerindeki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Hamza Yazıcı, 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hamza Yazıcı Çghb 2’de özellikle ‘Dilli Bebek‘ skeçleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Çghb 2 Engin Demircioğlu

İlk ve orta okulu Bursa’da okuyan Engin Demircioğlu, 1982 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Çghb 2 oyuncuları arasında yer alan Engin Demircioğlu, birçok skeçte başarılı bir şekilde performans göstermiştir.

Çghb 2 Fatih Öztürk

İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelen Fatih Öztürk, 17 Haziran 1984 tarihinde doğmuştur. Fatih Öztürk, 2018 senesinde BKM Mutfak ekibi arasına dahil olmuştur.

Çghb 2 Metin Pıhlıs

Antalya’da dünyaya gelen Metin Pıhlıs, 29 Şubat 1992 tarihinde doğmuştur. Gamzenur Ergun ile evli olan Metin Pıhlıs, 1,84 m. boyunda 75 kg. olarak bilinmektedir.

Çghb 2 Ozan Can Yiğit

Doğma büyüme Ankaralı olduğu bilinen Ozan Can Yiğit, 1993 doğumludur. Birkaç ufak filmde ufak tecrübesi olan Ozan Can Yiğit, Çghb 2 ekibi arasında da başarılı performansa imza atmayı başardı.

Çghb 2 Yasin Çam

Muğla’nın Milas ilçesinde büyüyen Yasin Çam, 15 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2018 senesinde Çghb 2 ekine dahil olan Yasin Çam, genel olarak skeçlerdeki şiveli konuşmalarıyla dikkat çekmeyi başardı.

ÇGHB 2 Altyapı Oyuncuları Yaşları, İsimleri, Sevgilileri

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin ‘altyapı‘ olarak tabir edilen oyuncuları arasında kimler olduğu merak edilip araştırılıyor. Bu konu başlığında ÇGHB 2 altyapı kadın oyuncuları ve ÇGHB 2 altyapı erkek oyuncuları isimleri, yaşları, nereli oldukları gibi detaylardan bahsettik. Aynı zamanda ÇGHB 2 altyapı oyuncuları sevgilileri, boyları, kiloları gibi detayları da sizler için hazırladık.

Çghb 2 Altyapı Birsel Kılınçcı
Çghb 2 Altyapı Birsel Kılınçcı

Çghb 2 Altyapı Birsel Kılınçcı

Çghb 2 altyapı kadın oyuncuları içinde en hareketli isimlerden bir tanesi de Birsel Kılınçcı olarak dikkat çekiyor. Birsel Kılınçcı aslen nereli? Güzel oyuncunun İstanbul’da doğduğu belirtilmiştir. Birsel Kılınçcı kaç yaşında? Yine kaynaklarda belirtildiğine göre, güzel BKM oyuncusu 10 Eylül 1997 tarihinde doğmuştur. 2006 yılında İzmir Bornova’da Bilimsel Tiyatro Atölyesi adında butik bir atölye tiyatrosunda sahne almaya başlayan Çghb 2 altyapı Birsel Kılınçcı, 10 Eylül 1997 tarihinde İzmir Konak‘ta dünyaya geldi. 2014 senesinde çeşitli çocuk ve yetişkin oyunlarında rol alan Birsel Kılınçcı, 2014 ile 2015 seneleri arasında İzmir Devlet Tiyatrosu bünyesinde ses ve oyunculuk eğitimi almıştır.

Çghb 2 Altyapı Nazlı Senem Ünal

Her ne kadar şu anda Çghb 2 altyapı oyuncuları arasında yer almıyor olsa da geçtiğimiz skeçlerde yer almasından dolayı Nazlı Senem Ünal’ı da eklemeden olmaz. Nazlı Senem Ünal neden ayrıldı? Şu anda Menajerimi Ara adlı dizide Jülide karakterini can veriyor olmasından dolayı Çghb 2 altyapı ekibinde yer almıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı ekibinin kıvırcık güzeli Nazlı Sene Ünal kaç yaşında? 22 Mayıs 1991 tarihinde doğan güzel oyuncu Bursa doğumludur.

Çghb 2 Altyapı Cansu Mumcu
Çghb 2 Altyapı Cansu Mumcu

Çghb 2 Altyapı Cansu Mumcu

Yeşil Deniz adlı dizide kısa bir bölümde rol alan Cansu Mumcu, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı ekinde yer alıyor. Peki Cansu Mumcu nereli? Ordu doğumlu olan güzel oyuncu Cansu Mumcu kaç yaşında? Kaynaklarda 1993 tarihinde doğduğu belirtilmektedir.

Çghb 2 Altyapı Selen Esen

BKM mutfak ekibinin bir güzel üyesi olan Selen Esen, Çghb 2 altyapı oyuncuları arasında yer alıyor. Peki Selen Esen nereli? Bilinene göre, güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Selen Esen kaç yaşında? Genç oyuncu 19 Şubat 1994 tarihinde doğmuştur. Selen Esen sevgilisi ise kendisi gibi Çghb 2 altyapı oyuncuları arasında yer alan Emin Oğuz Çelebi olarak biliniyor.

Çghb 2 Altyapı Tuğba Yılmaz
Çghb 2 Altyapı Tuğba Yılmaz

Çghb 2 Altyapı Tuğba Yılmaz

Skeçlerdeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Tuğba Yılmaz, Çghb 2 altyapı oyuncuları arasında yer alıyor. Çghb 2 altyapı Tuğba Yılmaz kaç yaşında? Kaynaklarda belirtilene göre, 2 Mayıs 1994 tarihinde doğmuştur. Tuğba Yılmaz nereli? Bilinene göre genç oyuncu İstanbul doğumludur.

Çghb 2 Altyapı Ebru Yücel
Çghb 2 Altyapı Ebru Yücel

Çghb 2 Altyapı Ebru Yücel

Çghb 2 altyapı oyuncuları içinde esmer güzeli olarak tanınan Ebru Yücel’e hayranları genelde sıcak çikolata diyor. Ronaldinho ve Lady Gaga tiplemeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı oyuncusu Ebru Yücel nereli? Kaynaklarda İstanbul’da doğduğu belirtilen Ebru Yücel kaç yaşında? Güzel oyuncu 18 Nisan 1994 tarihinde doğmuştur. 2015 senesinde Robinson Crusoe & Cuma filminde oynamıştır.

Çghb 2 Altyapı Yeşim Dursun

Yeşim Dursun Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı ekibi arasında yer alıyor. İlk olarak Masalım da Kunduru skecinde rol alan Yeşim Dursun nereli? Kaynaklarda İstanbul doğumlu olduğu belirtiliyor. 15 Ağustos 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu Yeşim Dursun, 2010-2014 seneleri arasında Avcılar Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümünü tamamladı. Liseden mezun olmasının ardından muhasebe işinde çalışırken ayrıca açık öğretimde Radyo ve Televizyon bölümü okudu.

Çghb 2 Altyapı Didem Ruhi

Çghb 2 altyapı kadın oyuncuları arasında yer alan Didem Ruhi kaç yaşında? 1991 tarihinde doğduğu bilinen oyuncu, genel olarak annecan rollerde yer alıyor. Çghb 2 altyapı Didem Ruhi nereli? Kaynaklarda Ankara’da doğduğu belirtiliyor.

Çghb 2 Altyapı Hande Özen

Genel olarak roman tiplemeleri ile dikkat çeken güzel oyuncu Hande Özen de Çghb 2 altyapı ekibinde yer alıyor. Genel olarak çılgın karakterli skeçlerde rol alıyor. Lise hayatına kadar bale ve dans hayatı olan olan Hande Özen, 29 Mayıs 1989 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 2006 senesinde Ankara Büyük Kolej’ini bitiren güzel oyuncu, Bilkent Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. İngilizce ve Fransızca bilen Hande Özen, oyunculuk öncesinde lisanslı voleybolcu olurken, aynı zamana profesyonel olarak çim hokeyi de oynamıştır. İstanbul’da hayatını sürdüren güzel oyuncunun sesi de dinleyenleri büyüleyecek kadar güzel olduğu bilinmektedir. 1,73 metre boyunda olan Hande Özen, İkizler burcu olarak bilinmektedir. Aslen nereli olduğu ve sevgilisi olup olmadığı ise bilinmemektedir.

Çghb 2 Beste Bilir

Çghb 2 oyuncuları arasında yer almasa da BKM Mutfak ekibi arasında skeçleri yazma konusunda katkı sağlayan isimlerden bir tanesidir. Çghb 2 Beste Bilir İnstagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

Çghb 2 Altyapı Arif Güloğlu

Sempatik minyon tipiyle her skeçte başarılı performans sergileyen Arif Güloğlu, BKM mutfak ekibinin Çghb 2 altyapı ekinde yer alıyor. Arif Güloğlu, Yılmaz Erdoğan’ın ortaya çıkarmış olduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon komedi programının altyapı ekinde yer alan tiyatro oyuncusudur. Şu an için 25 yaşında olan genç oyuncu Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Başak burcu olan Arif Güloğlu, 1,73 metre boy, 69 kilo olarak bilinmektedir.

Çghb 2 Altyapı Cenan Adıgüzel

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı oyuncuları içinde başarılı performansıyla dikkatleri üzerine Cenan Adıgüzel çekmiştir. Peki Cenan Adıgüzel nereli? Yetenekli Çghb 2 altyapı oyuncusu, Kayserili olarak biliniyor. Cenan Adıgüzel kaç yaşında? Kaynaklarda belirtilenen göre, başarılı oyuncu 1994 tarihinde doğmuştur. Cenan Adıgüzel’in sevgilisinin ise Bahar Şahin olduğu bilinirken aynı zamanda adının Farah Zeynep Abdullah ile de anıldığı bilinmektedir.

Çghb 2 Altyapı Ömer Faruk Çavuş

Çghb 2 altyapı erkek oyuncuları arasında en sempatik oyunculardan bir tanesi olan Ömer Faruk Çavuş, genelde Jim Carrey ve Edis tiplemeleriyle tanınıyor. Bu sayede de dikkatleri üzerine çeken Ömer Faruk Çavuş Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı oyuncuları arasında yerini alıyor. Peki Ömer Faruk Çavuş nereli? Kaynaklarda belirtilene göre, Sakarya doğumludur. Ömer Faruk Çavuş kaç yaşında? Yetenekli oyuncu kaynaklarda belirtildiğine göre, 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ömer Faruk Çavuş dizi ve filmleri de var. Aile Arasında Sedat karakterini canlandırmıştır. Yengeç adlı dizide de rol almıştır. Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde rol alan Ömer Faruk Çavuş, Son Parti adlı sinema filminde Ferman karakterine can vermiştir

Çghb 2 Altyapı Emre Aslan

Hem yakışıklı hem de sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Emre Aslan, Çghb 2 altyapı oyuncuları arasında yer alıyor. Işık Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği öğrencisi olan Emre Aslan, 7 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yedi Kocalı Hürmüz adlı oyunda sahne alan Çghb 2 altyapı Emre Aslan, Yılmaz Erdoğan’ın başrollerinde yer aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı adlı filmde rol aldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı ekibinde yazdığı ‘Kız Ruleti’ adlı skeçte canlandırdığı ‘Bora’ karakteriyle dikkat çeken oyuncu, bir skeçte de başarıyla rol aldı. Çghb 2 altyapı Emre Aslan burcu Boğa olurken, 73 kilo ve 1,86 metre boyundadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan genç oyuncu, Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ı tuttuğu bilinmektedir. Ayrıca Emre Aslan’ın İrem Derici ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Çghb 2 Altyapı Talha Karcı

Çghb 2 altyapının DJ’yi Talha Karcı, BKM mutfak ekibinin sevilen isimlerinden. As bayrakları As repliği ile kendini sevdirmeyi başaran Talha Karcı, 8 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de rol alan Talha Karcı, kendisi gibi Çghb 2 ekibinde yer alan Didem Ruhi ile sevgilidir. Lise hayatını Karasu Meslek Lisesi’nde tamamlayan Talha Karcı, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nü kazanıp mezun olmayı başardı.

Çghb 2 Altyapı Emin Oğuz Çelebi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı erkek oyuncular arasında yer alan Emin Oğuz Çelebi kaç yaşında? Başarılı oyuncu 11 Mayıs 1990 tarihinde doğmuştur. Peki Emin Oğuz Çelebi nereli? Yetenekli oyuncunun İstanbul Bakırköy doğumlu olduğu biliniyor. Emin Oğuz Çelebi sevgilisi ise yine kendisi gibi Çghb 2 altyapı oyuncuları arasında yer alan Selen Esen’dir.

Çghb 2 Altyapı Ali Özün Aydın

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı oyuncuları arasında yer alan Ali Özün Aydın Killa Hakan tiplemesiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Killa Hakan tiplemesiyle dikkat çeken Çghb 2 altyapı Ali Özün Aydın, 21 Aralık 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çghb 2 altyapı Ali Özün Aydın, TFF İstanbul Bölgesi hakemlerinden birisi olmasıyla da dikkat çekiyor. Özellikle 2017 senesinde elit U-15 Ligi’nde oynanan Ümraniyespor ile Fenerbahçe arasındaki maçta hakemlik yapması da akıllarda yer etmiştir.

Çghb 2 Altyapı Yiğit Taşdemir

Her ne kadar birçok dizide rol alan bir Çghb 2 altyapı oyuncusu olsa da pek tanınan biri değildir.

Çghb 2 Altyapı Hacı Ahmet Ak

Sevecen bir tipinin olmasından dolayı girdiği her rolde seyirciyi güldürmeyi başaran Hacı Ahmet Ak, Çghb 2 altyapı ekibinde yer alıyor. Aslen Trabzonlu olan Çghb 2 altyapı Hacı Ahmet Ak, Atakum Samsun doğumludur. Ordu Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu olan Hacı Ahmet Ak, 1994 senesinde dünyaya gelmiştir. Aykut Enişte, Organize İşler Sazan Sarmalı ve Bayi Toplantısı gibi sinema filmlerinde rol alan Çghb 2 altyapı oyuncusu Hacı Ahmet Ak, lise ve üniversite hayatı boyunca amatör ve profesyonel olarak tiyatroyla ilgilenmiştir.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimler olduğunu isimleri ve yaşları da dahil olmak üzeri konumuz içerisinde sizlerle paylaştık. Aynı zamanda Çghb 2 altyapı oyuncuları hakkında bilgileri de konumuz içerisinde sizler için derledik. Kısaca Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunu sizler için tam bir şekilde hazırladık.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir