SİNEMA/TV

Amber Heard Filmleri: Oynadığı En İyi 10 Film!

Amber Heard filmleri izlemek istemesinin büyük nedeni ünlü oyuncunun güzelliğinden kaynaklanıyor olması sanırım. Güzelliği ile büyüleyen Amber Heard filmleri içerisinde de harikulade rollerde yer alıyor. Kimimiz hatta Amber Heard olsun da her türlü filmi izlerim bile diyor. Peki Amber Heard filmleri arasında hangilerini izlememizi tavsiye edersin derseniz bu konu tam size göre çünkü güzel yıldız Amber Heard’in filmleri hakkında en iyiler konumuzda bulacaksınız. İşte Amber Heard’ün oynadığı filmler..

Amber Heard Kimdir?

Öncelikle Amber Heard kimdir sorusuna kısaca bir cevap verelim. Amber Heard, 22 Nisan 1986 tarihinde Austin, Teksas Abd de doğmuş 1.70 boyunda güzelliği ile resmen büyüleyen bir oyuncudur. Amber Heard, İlk çıkışını 2004 yılında Billy Bob Thornton’ın başrol oynadığı sports drama filmi Friday Night Lights ile yapmış ve daha sonra oldukça başarılı filmlerde rol almıştır. Zaten en son 2018 filmi olan Aquaman’da da başrollerde yer alarak kızıl saçlarıyla oldukça beğeni toplamıştı.

Amber Heard Filmleri İzlemek İsteyenlere Film Önerisi

İntikam Yolu – Drive Angry

Patrick Lussier’ın yönetmen koltuğunda oturduğu İntikam Yolu filmi Amber Heard filmleri listemizde yerini alıyor. 25 Şubat 2011 tarihinde gösterime giren film 3 boyutlu olarak çekilmiştir. 29 milyona yakın hasılat elde eden Amber Heard filmleri içinde yer alan İntikam Yolu, Abd yapımı bir filmdir. Filmin başrolünde Amber Heard ve Nicolas Cage birlikte yer almıştır. Filmin konusu ise bir baba kızının öldürülmesi üzerine kızının intikamını almak adına çıktığı aksiyon dolu yolu konu edinmiştir. Orijinal adın Drive Angry olarak bilinmektedir.
IMDb: 7.4

The Informers

Gösterime 24 Nisan 2009 tarihinde giren The Informers filmi Amber Heard Filmleri arasında yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Gregor Jordan oturmaktadır. ABD yapımı olan film ismini Bret Easton Ellis’in 1994 kısa hikayelerini topladığı The Informers’dan almıştır. Amber Heard filmleri içinde yer alan filmin çekildiği yerler ise Buenos Aires, Los Angeles ve Uruguay gibi yerler olmasıyla dikkat çekmektedir. Yani film Ellis’in romanından beyazperdeye uyarlanmıştır ve 7 farklı öyküyü konu edinmiştir. Filmde Christie rolünde Amber Heard, Cheryl Moore rolünde Winona Ryder, Laura rolünde Kim Basinger, William Sloan rolünde Billy Bob Thornton ve son olarak Peter rolünde Mickey Rourke yer almıştır. Yabancı filmler kategorisinde yer almaktadır. Ailecek film izle keyfi yaşanacak bir film değildir.
IMDB: 5.0

Aquaman

Amber Heard filmleri içerisinde yer alan Aquaman 2018 senesinin efsane yabancı filmlerinden bir tanesi olmuş diyebiliriz. 28 Aralık 2018 tarihinde gösterime giren filmin yönetmenliğini James Wan yapmıştır. Başrolünde Amber Heard gibi güzel yıldızın olması zaten izlenmesi için en güzel nedenlerden bir tanesi olmasının yanı sıra görsel efektlerle muhteşem sahnelerin sunulmuş olması da mutlaka izlenmesi gereken Amber Heard filmlerinden bir tanesidir.
IMDb: 7.2

Adalet Birliği

15 Kasım 2017 tarihinde gösterime giren Adalet Birliği filmi Amber Heard filmleri içinde yer almaktadır. İsveç yapımı olan filmin bilet gişesi tam tamına 657,9 milyon dolar gibi muhteşem bir rakam olmuştur. Amerikan yapımı süper kahraman filmlerinden bir tanesi olan ve DC’nin süper kahraman filmi Adalet Birliği’nden uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Zack Snyder oturmuştur. DC kahramanlarını muhteşem bir şekilde beyazperdeye taşımış Amber Heard filmleri içinde yer almaktadır. Yabancı filmler kategorisinde olan film Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper yıldızlarını bir araya getirmiştir. Her süper kahraman filminde olduğu gibi kahramanlarımız dünyayı kurtarmak adına girdiği olayları konu edinmiştir.
IMDb: 6.5

London Fields

Amber Heard filmleri arasında yer alan London Fields, 20 Eylül 2018 tarihinde gösterime girmiştir. Gizem, suç ve gerilim filmleri türünde çekilen filmin yönetmen koltuğunda Mathew Cullen oturmaktadır. Rusya yapımı olan filmin bilet gişesi tam tamına 433.732 dolar gibi harika bir miktara denk gelmiştir. Roman uyarlaması olan filmin senaryosunu Roberta Hanley ve Martin Amis birlikte düzenlemiştir. Nicola Six rolünü Amber Heard, Guy Clinch rolünü Theo James, Samson Young rolünü Billy Bob Thornton, Keith Talent rolünü Jim Sturgess ve son olarak Kath Talent rolünü Cara Delevingne canlandırmıştır. Bunun yanısıra Amber Heard’ün eşi ünlü oyuncu Johnny Depp, Jason Isaacs, Cara Delevingne ve Jaimie Alexander gibi sevilen isimler yer almıştır. Amber Heard filmleri içinde yer alan London Fields konusuna gelecek olursak, Ölümcül ve cazibeli bir kadın olan Nicola, Billy Bob Thornton, Theo James ve Jim Sturgess’tan birinin kendi katili olacağını bilerek onları kaotik bir örümcek ağının içine çekmesini konu alıyor.
IMDb: 4.3

Asla Pes Etme

Oldukça çok beğendiğim ve 16 Mayıs 2008 tarihinde vizyona giren Amber Heard filmleri arasında yer alan Asla Pes Etme filmi, bizlere hem dövüş hem de aksiyon türlerini oldukça iyi yaşatıyor. Amber Heard’ün başrollerini paylaştığı film ABD yapımı 1 saat 50 dakikalık dövüş keyfi sunuyor. Yabancı filmler kategorisinde yer alan Asla Pes Etme, filminin konusu ise adından ve türünden de anlaşılacağı gibi dövüş keyfi sunuyor. Ryan adında oldukça serseri bir genç ile istemeden dövüşmek zorunda kalan Jake, yenilmesi üzerine çevresi tarafından aşağılanır ve küçük düşürülür. Jake bunun üzerine Ryan’ı yenmek için MMA adıyla bilinen karışık savunma sanatı olan sporu yapmaya başlar. Jean Roqua bu sporu yapan bir koçtur ve Jake’i eğitir. Tabi koçu Jake’e her ne kadar bu sporun sokak dövüşü için olmadığını söylese de Jake’in bu durumu anlaması geç olacaktır…
IMDb: 7.8

Zombieland

Komedi ile korku filmleri türünde olan Zombieland filmi de Amber Heard filmleri arasında yer alıyor. 25 Aralık 2009 tarihinde vizyona giren film, yabancı filmler kategorisinde yer almasının yanın yanı sıra ABD yapımı olmasıyla da dikkat çekiyor. Amber Heard, Emma Stone gibi yıldızların yer aldığı film 1 saat 28 dakika sürmektedir. Yönetmenliğini Ruben Fleischer’ın yaptığı filmin konusu ise bir grup insanın, zombilerin ele geçirdiği dünya içinde hayatta kalam mücadelesi vermesini konu edinmiştir.
IMDb: 7.6

Vahşet Partisi

3 Nisan 2009 tarihinde vizyona giren Vahşet Partisi filmi de güzel yıldız Amber Heard filmleri arasında yer alıyor. Tam tamına 1 saat 28 dakika süren Abd yapımı gerilim ve korku filmleri türünde olan film ayrıca yabancı filmler kategorisinde olmasıyla da dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Jonathan Levine’ın oturduğu filmin başrollerinde Amber Heard’ün olması zaten izlemek için başlı başına en büyük sebep oluyor diyebiliriz. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Mandy Lane, Teksas’ta yaşamaktadır ve okuduğu lisede herkes tarafından oldukça ilgi duyulan kısacası okulun en popüler kızıdır. Mandy henüz kimseyle sevgili olmamıştır ve bu nedenle de çevresinden bütün erkekler onunla sevgili olabilmek adına resmen yarış içindedirler. Çevresindeki erkeklerden biri olan Red, sırf Mandy ile sevgili olabilmek adına Mandy ve arkadaş grubunu şehir dışında bulunan bir çiftlikte yapacağı partiye davet eder. İşte olaylar burada gelişecektir ve dehşet dolu sahneler ortaya çıkacaktır.
IMDb: 6.4

Koğuş

3 Haziran 2011 tarihinde vizyona giren Amber Heard filmleri arasında yer alan Koğuş, tam tamına 1 saat 28 dakika süre korku filmlerindendir. ABD yapımı olan film yabancı filmler kategorisinde yer alıyor. Yönetmenliğini John Carpenter yaparken başrollerinde Amber Heard’ün olması film izlemek için en güzel nedenlerden bir tanesi olarak görülebilir. Amber Heard’ün yanı sıra filmde Mamie Gummer, Danielle Panabaker gibi oyuncular da yer almaktadır. Amber Heard filmleri içinde yer alan Koğuş filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Kristen adında bir kadın bir çiftliği yakmış ve yara bere içinde kendine gelmiş fakat hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bunun üzerine Kristen sadece kadın hastaların kaldığı bir akıl hastanesine yatırılır. Tabi Kristen kendini burada güvende hissetmez. Çünkü ne yaşadığı olayı ne de daha önceki geçmişine dair bir şey hatırlamamaktadır. Bir zaman sonrasında ise akıl hastanesinde bulun hastalar ve Kristen’i vahşi ve çirkin bir hayalet rahatsız etmeye başlamıştır. Kristen’in akıl hastanesinde hayatta kalmak için verdiği çabayı konu edinmiştir. Yabancı film izle olarak önereceğim Amber Heard filmlerinden bir tanesidir.
IMDb: 7.8

Karanlık Yakında

Geldik Amber Heard filmleri arasında 10. film olan Karanlık Yakında filmine. Film, Fransa, Arjantin, ABD yapımı yabancı filmler kategorisinde yer alan gizem filmlerinden bir tanesidir. Amber Heard’ün olması zaten filmi izlemek için en güzel sebeplerden bir tanesi ve oldukça da keyifle izlenecek filmlerdendir. Film 17 Aralık 2010 tarihinde vizyona girmiştir. Yönetmen koltuğunda Marcos Efron oturmuştur. And Soon the Darkness adlı eserden beyazperdeye uyarlanmıştır. Film Türkçe dublaj izle olarak izlenirse daha keyif verecektir fakat İngilizcem gelişsin diyorsanız Türkçe altyazı olarak izlemeniz daha iyi olacaktır. Amber Heard filmleri arasında yer alan film tam tamına 1 saat 31 dakikalık korku, gerilim, gizem gibi türlerin keyfini yaşatıyor. Filmde ayrıca Amber Heard dışında güzel yıldız Gia Mantegna da yer almıştır. Filmin konusundan bahsedecek olursak; Elli(Odette Yustman) ve Stephanie(Amber Heard) Arjantin’in nefes manzarasını görmek ve yeni bir maceraya atılmak adına seyahat ederler. O macera sonunda küçük bir kasabaya ulaşırlar. Fakat kasaba her ne kadar güzel olsa da gün battıktan sonra yani hava kararınca korkunç bir sırrı olduğunu anlarlar. Gittikleri gece eğlence düzenlerler, daha sonrasında ise eğlencenin bir sonraki gününde Stephani ile Ellie tartışırlar ve Ellie kasabada kaybolur. Elli kaybolmuştur ve artık gün bitmek üzere kasabada hava iyice kararmıştır.
IMDb: 6.6

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir