SİNEMA/TV

Scarlett Johansson Filmleri: Güzel Yıldızın 15 Filmi

Scarlett Johansson filmleri, dediğimizde ünlü güzelin her filmde harikalar ortaya çıkardığını söylemek mümkün. Gerek bilim kurgu filmleri, gerek aksiyon filmleri, gerekse romantik filmler de dahil bir sürü filmde oynamış ve hepsinde de güzelliğiyle büyülemiş bir film yıldızıdır. Güzelliğinin yanı sıra oyunculuk performansıyla da harikalar sunduğunu söyleyebiliriz. Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan en iyi Scarlett Johansson filmleri içinde sizlere tam tamına 15 harika filmi konumuz içerisinde sunacağız.

Scarlett Johansson Kimdir?

Scarlett Johansson filmleri hakkında bilgi vermeden önce sizlere güzeller güzeli Scarlett Johansson kimdir? ondan bahsedelim. Güzel film yıldızı Scarlett Johansson 22 Kasım 1984 tarihinde doğmuştur. Danimarka asıllı Amerikan oyuncu olan Scarlett Johansson, ilk çıkışını daha 14 yaşındayken 1998 senesinde oynadığı Atlara Fısıldayan Adam filminde yer aldığı rol ile yakalamıştır. Daha sonrasında ise Bir Konuşabilse, İnci Küpeli Kız ve Hayalet Dünyası gibi filmler içinde rol almayı başardı. Bunun üzerine ise 2003 senesinde 2 tane Altın Küre adaylığı kazanmayı başardı.

En İyi Scarlett Johansson Filmleri

 • Atlara Fısıldayan Adam – The Horse Whisperer
 • Kabuktaki Hayalet – Ghost In The Shell
 • Kalbim Sende – Don Jon
 • Under the Skin
 • Maç Sayısı – Match Point
 • Yenilmezler 1 – The Avengers 1
 • Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers Age of Ultron
 • Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War
 • Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier
 • Barselona, Barselona – Vicky Cristina Barcelona
 • Prestij – The Prestige
 • Düşler Bahçesi – We Bought A Zoo
 • İnci Küpeli Kız – Girl With A Pearl Earring
 • Scoop
 • Gizemli Kadın – A Good Woman

Atlara Fısıldayan Adam – The Horse Whisperer

İlk olarak Scarlett Johansson’ın çıkış yaptığı film olan Atlara Fısıldayan Adam adlı film hakkında bahsedelim. Orijinal adın The Horse Whisperer olan film, yabancı hd film izle kategorisinde yer alıyor ve 9 Ekim 1998 tarihinde vizyona girmiş olup tam tamına 2 saat 40 dakika sürmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda Robert Redford oturuyor. Romantik ve dram türlerini içinde barındıran ABD yapımı filmin oyuncuları içinde Scarlett Johansson dışında Kristin Scott Thomas ve Robert Redford’da yer alıyor.

Kabuktaki Hayalet – Ghost In The Shell

Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan filmin Orijinal adı Ghost In The Shell olan film, 31 Mart 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Rupert Sanders otururken film tam tamına 1 saat 47 dakika gibi bir uzunluğa sahiptir. Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan film, Abd yapımı olmasıyla dikkat çekiyor. Bilim kurgu filmleri ve aksiyon türünü içinde bulunduran filmin konusu ise şu şekilde; Geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan ve sadece tek bildiği ve gördüğü bir ameliyat masasında uyandığı olup, bir doktor tarafından kurtarıldığı söyleniyor. Vücudu kurtarılamayan kadına muhteşem bir vücut yapılır ve bu vücut ile dünyadaki en gelişmiş kusursuz bir asker olması ve suçlara engel olması sağlanacaktır.

Kalbim Sende – Don Jon

Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan Kalbim Sende adlı filmin orijinal adı Don Jon’dur. Kalbim Sende 11 Ekim 2013 tarihinde vizyona girmiştir. Abd yapımı filmin yönetmen koltuğunda Joseph Gordon-Levitt oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson dışında Joseph Gordon-Levitt ve Julianne Moore yer alıyor. 1 saat 30 dakika süren filmin konusunda gelecek olursak, cinsel video izleme bağımlılığı olan bir adamın bir hayli çekice bir görünüme sahip Barbara adındaki bir kadına aşık olmasını konu alıyor. Barbara ise burada gerçek doğru erken peşinde olan son derece idealist bir kadındır ve Scarlett Johansson canlandırmaktadır.

Under the Skin

6 Mart 2014 tarihinde vizyona giren yabancı hd film izle kategorisinde yer alan Under the Skin, tam tamına 1 saat 48 dakika sürmektedir. İsviçre, İngiltere ve ABD yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Jonathan Glazer oturuyor. Bilim kurgu filmleri ve gerilim türlerini içinde barındıran filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson dışında Paul Brannigan ve Joe Szula yer alıyor. Filmin konusu ise insana benzer bir uzaylı Dünya’ya gönderiliyor. Adı Isserley olan bu uzaylı, İskoçya’da yol kenarında otostop çeken insanları toplayarak yemeye hazır hale getiriyor. Oldukça güzel bir olduğunu söylemek mümkün ve Scarlett Johansson filmleri içinde yer olması da izlemek için en iyi sebeplerden bir tanesi.

Maç Sayısı – Match Point

Orijinal adı Match Point olan film, 17 Şubat 2006 tarihinde vizyona girmiştir. Uzunluğu 2 saat 3 dakika olan filmin yönetmen koltuğunda Woody Allen oturuyor. Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan film dram, aksiyon ve polisiye türlerini içinde bulunduruyor. ABD ve İngiltere yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson dışında Jonathan Rhys-Meyers ve Emily Mortimer yer alıyor. Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan bu filmde Scarlett Johansson 22 yaşındadır.

Yenilmezler 1 – The Avengers 1

Bilim kurgu filmleri, macera ve aksiyon gibi filmleri içinde bulunduran Yenilmezler 1 filminin orijinal adı The Avengers 1 olarak biliniyor. Yönetmen koltuğunda Joss Whedon’ın oturduğu filmin vizyon tarihi 4 Mayıs 2012 olarak bilinirken, uzunluğu ise 2 saat 20 dakika gibi muhteşem bir süreye sahip. Abd yapımı olan bu film de yabancı hd film izle kategorisinde yer alırken oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson dışında Mark Ruffalo, Robert Downey Jr ve Chris Evans daha bir çok ünlü isimler yer alıyor. Yenilmezler serisinin ilk filmidir ve devamı gelmiştir. Filmin Scarlett Johansson filmleri içinde yer alması da oldukça dikkat çekmesini sağladığını söyleyebiliriz.

Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers Age of Ultron

Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan Yenilmezler 2: Ultron Çağı, Abd yapımı bir film olup serinin ikinci filmi niteliğindedir. Film 1 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girerken 2 saat 21 dakikalık bir film uzunluğuna sahiptir. Bilim kurgu filmleri, macera ve aksiyon gibi türleri içinde barındıran filmin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine Joss Whedon oturuyor. Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson dışında Mark Ruffalo, Robert Downey Jr. gibi oyuncular ve daha fazlası ünlü yıldız yer alıyor. Oldukça efektif sahnelere sahip olan film mutlaka izlenmesi gerekenler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Yenilmezler 3: Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War

Belki de 2018 senesinin en çok konuşulan ve en beğenilen filmlerinden bir tanesi olan Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Scarlett Johansson filmleri içinde yer almaktadır. 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona giren film 2 saat 36 dakika gibi muhteşem bir film süresine sahiptir. Abd yapımı olmasından yabancı hd film izle kategorisinde yer alan ve macera ve aksiyon türlerinde olan filmin yönetmen koltuğunda Jose Russo ile Anthony Russo birlikte oturmuşlardır. Filmde Scarlett Johansson’a Mark Ruffalo, Robert Downey Jr. ve Chris Hemsworth gibi isimler daha bir çok ünlü isim eşlik etmiştir.

Kaptan Amerika Kış Askeri – Captain America The Winter Soldier

11 Nisan 2014 tarihinde vizyona giren Kaptan Amerika Kış Askeri, tam tamına 2 saat 16 dakika sürüyor ve hiç sıkmadan sizlere bilim kurgu filmleri, macera ve aksiyon türlerini bir arada sizlere sunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo birlikte oturuyor. Yabancı film izle kategorisinde yer alan film, Abd yapımı olarak dikkat çekiyor. Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan filmde Scarlett Johansson dışında Anthow Mackie ve Chris Evans gibi ünlü yıldızlarda yer alıyor. Bu filmde de alışagelinmiş süper kahraman filmlerinin konusu ele alınmış diyebiliriz fakat efektif görseller oldukça kaliteli olarak sunulmuş..

Barselona, Barselona – Vicky Cristina Barcelona

Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan Vicky Cristina Barcelona, 9 Ocak 2009 tarihinde vizyona girmiştir. 1 saat 37 dakikalık bir süreye sahip olan filmin yönetmen koltuğunda Woody Allen oturuyor. Abd yapımı olan film yabancı hd film izle kategorisinde yer alıyor ve komedi, romantik ve dram türlerini bir arada barındırıyor. Filmde Scarlett Johansson’a Rebecca Hall ve Javier Bardem eşlik ediyor.

Prestij – The Prestige

22 Aralık 2006 tarihinde vizyona giren Prestij filmi de Scarlett Johansson filmleri arasında yer alıyor. Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan film, Abd ve İngiltere yapımı olmasıyla dikkat çekerken yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturuyor. Gerilim ve dram türünde olan film 2 saat 8 dakika gibi bir süre sürüyor. Scarlett Johansson’a bu filmde Michael Caine, Hugh Jackman ve Christian Bale eşlik ediyor. Filmin konusunu kısaca anlatacak olursak birbirini yok etmeye çalışan iki sihirbazı konu alıyor. 19. yüzyılda Londra şehrinde Robert, eşi Julia ve Alfed ile hem arkadaş hemde bir sihirbazın asistanları olarak filmde yer alıyorlar. İşte bir gösteri sırasında Julia ölür. Bunun üzerine Robert, Julia’nın ölümünden Alfred’i suçlu görür ve birbirlerine düşman olurlar. Daha sonrasında ise bu iki sihirbaz oldukça ünlü ve popüler olur. Birbirlerinin gösterilerini sabote etmeye çalışırlar. Günlerden bir gün Alfred oldukça başarılı bir hile yapar. Tabi Robert bu durum karşısında eli boş kalmaz ve bu sırrı çözme konusunda kendini adeta takıntı haline sokar.

Düşler Bahçesi – We Bought A Zoo

Komedi, dram ve aile türlerini içinde barındırın Düşler Bahçesi, Scarlett Johansson filmleri arasında yerini almış durumda. 20 Ocak 2012 tarihinde vizyona giren film 2 saat 4 dakika gibi bir süreye sahip. Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan Abd yapımı filmin yönetmen koltuğunda Cameron Crowe yer alıyor. Filmde Scarlett Johansson’a Matt Damon ve Thomas Haden Church eşlik ediyor.

İnci Küpeli Kız – Girl With A Pearl Earring

Lüksemburg, Abd, İngiltere ver Fransa yapımı olan İnci Küpeli Kız yani orijinal adıyla Girl With A Pearl Earring, 26 Mart 2004 senesinde vizyona girdi. Scarlett Johansson filmleri içinde yer alan film tam tamına 1 saat 40 dakikalık bir süreye sahip. Romantik, dram ve biyografik türleri içinde bulunduran filmin yönetmen koltuğunda Peter Webber oturuyor. Yabancı hd film izle kategorisinde yer alan filmde Scarlet Johansson’ın yanı sıra Colin Firt ve Tom Wilkinson da rol alıyor.

Scoop

28 Temmuz 2006 tarihinde vizyona giren Scoop, 1 saat 36 dakika gibi bir süreye sahiptir. Scarlett Johansson filmleri arasında yer alan Scoop, komedi ve romantik türleri içinde barındırıyor. Abd ve İngiltere yapımı olan film yabancı hd film izle kategorisinde yer alırken yönetmen koltuğunda ise Woody Allen oturuyor. Belki sizlerinde dikkatini çekmiş olabilir ki Scarlett Johansson’ın gençlik çağlarındaki filmleri genelde Woody Allen yönetmiş. Filmde Scarlett Johansson’a Woody Allen ve Hugh Jackman eşlik etmiştir.

Gizemli Kadın – A Good Woman

Avustralya yapımı bir film olan Gizemli Kadın, 25 Kasım 2005 tarihinde vizyona girmiştir. 1 saat 33 dakika süreye sahip olan filmin yönetmen koltuğunda Mike Barker oturmuştur. Scarlett Johansson filmleri içinde komedi türünde olan filmde Scarlett Johansson’a Helen Hunt ve Tom Wilkinson eşlik etmiştir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir