HABERSPOR

Arda Güler’in Gol Sevinci Ne Anlama Geliyor?

Real Madrid’in genç futbolcusu Arda Güler, oynadığı süre boyunca attığı iki gol sonrasında da aynı gol sevinci yaptı. Bu gol sevinci sonrasında da milyonlarca Arda Güler hayranı acaba bu gol sevincinin ne anlama geldiğini merak ediyor. İşte sizler için Arda Güler’in gol sevinci ne anlama geliyor sorusunun yanıtını yazımız içerisinde hazırladık.

Arda Güler’in gol sevinci kime ait olduğu da merak edilen konular arasında yer alırken attığı 2 golde de bu sevinci yapması dikkatten kaçmadı. İşte bu kapsamda Arda Güler gol sevincinin ne anlama geldiğini açıkladı.

Arda Güler’in gol sevinci hakkında bilgilere geçmeden önce Arda hakkında merak edilen detayları incelemek isteyenler buraya tıklayabilir.

Arda Güler’in Gol Sevinci

Bildiğiniz üzere Real Madrid forması giyen genç milli futbolcu Arda Güler, forma bulduğu süreler içerisinde 2 kere topu ağlarla buluşturmayı başardı. Bu goller sonrasında da aynı gol sevinci yaptı. Oldukça ilgi gören bu gol sevincinin anlamının ne olduğu oldukça merak edildi. Bu kapsamda da Arda Güler gol sevinci hakkında açıklamalarda bulundu.

Arda Güler gol sevinci hakkında, “Gol sevincim benim tevekküle dayanıyor. Ben her şeyin Allah’tan geldiğine inanıyorum. Benim kötü gördüğüm bazı sakatlıklar olabilir ama ben çok çalışmaya devam ettiğim sürece her şeyin iyi olacağını inanıyorum. Her şeyi en doğru şekilde yapmaya çalışıyorum. Her gün çok çalışıyorum, gerisini Allah’a bırakıyorum. O gol sevincinin anlamı da bu.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Arda Güler, 10 Mart 2024 tarihinde Real Madrid Celta Vigo maçının 90+4. dakikasında ilk golünü atmış ve ilk gol sevincinin yapmıştı. İkinci golünü ise 26 Nisan 2024 tarihinde Real Sociedad deplasmanında 29. dakikada atmıştı ve yine aynı gol sevincini yapmıştı. Ayrıca Arda Güler’in attığı bu gol Real Madrid’e 1-0’lık galibiyeti getiren gol olmuştu. Peki sizler Arda’nın yaptığı bu gol sevinci hakkında ne düşünüyorsunuz?

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.