SİNEMA/TV

Kızıl Goncalar Oyuncuları İsimleri, Yaşları, Boy, Kilo!

Kızıl Goncalar dizisi hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla her hafta milyonlarca dizi severi ekran başına kilitliyor. Birbirinden başarılı oyuncuları rol aldığı Kızıl Goncalar dizisi oyuncuları isimleri, yaşları gibi merak edilen detayları yazımızda listeledik. Hadi gelin o zaman hep birlikte Kızıl Goncalar dizisi oyuncuları boy, kilo, sevgilileri, nereli gibi tüm detayları inceleyelim.

Kızıl Goncalar Dizisi Oyuncuları İsimleri ve Rolleri

 • Levent Alkanlı – Özcan Deniz
 • Meryem Tezel – Özgü Namal
 • Cüneyd Güneş – Mert Yazıcıoğlu
 • Sadi Hüdayi Güneş – Erkan Avcı
 • Beste Özdemir Alkanlı – Hazal Türesan
 • Naim Tezel – Mert Turak
 • Hasna Güneş – Selen Öztürk
 • Suavi Alkanlı – Şerif Erol
 • Hande Alkanlı – Duygu Sarışın
 • Seçkin Özarslan – Tuğrul Tülek
 • Birgül Tezel – Sitare Akbaş
 • Zeynep Tezel – Mina Demirtaş
 • Mira Alkanlı – Esma Yılmaz

Kızıl Goncalar Oyuncuları Yaşları, Nereli, Boy, Kilo

Özcan Deniz – Levent Alkanlı

Kızıl Goncalar dizisinde Levent Alkanlı karakterini Özcan Deniz canlandırıyor. Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara’nın Elmadağ ilçesinde dünyaya gelmiştir. Özcan Deniz 1,8 metre boyunda ve 77 kilodur.

Özgü Namal – Meryem Tezel

Özgü Namal Kızıl Goncalar dizisinde Meryem Tezel karakterine hayat veriyor. Namal 28 Aralık 1978 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kurtlar Vadisi’nden de hatırlayacağınız Özgü Namal, 1,64 metre boyunda olurken 55 kilodur.

Mert Yazıcıoğlu – Cüneyd Güneş

Aşk 101 adlı diziden hatırlayacağınız Mert Yazıcıoğlu, Kızıl Goncalar dizisinde Cüneyd Güneş karakterini canlandırmakta. Mert Yazıcıoğlu 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.77 metre olan Mert Yazıcıoğlu, 69 kilodur.

Erkan Avcı – Sadi Hüdayi Güneş

Birçoğunuz onu Sakarya Fırat adlı diziden tanıyacak. Erkan Avcı Kızıl Goncalar dizisinde Sadi Hüdayi Güneş karakterine hayat veriyor. Çukur, Şampiyon, Karadayı, Cesur ve Güzel gibi yapımlarda da rol alan Erkan Avcı, 17 Aralık 1982’de Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,74 metre olan Erkan Avcı’nın kilosu ise 75 kg’dir.

Kızıl Goncalar Oyuncuları Hazal Türesan – Beste Özdemir Alkanlı

Mucize Doktor dizisinden hatırlayacağınız Hazal Türesan, Kızıl Goncalar dizisinde Beste Özdemir Alkanlı karakterine canlandırıyor. Güzel oyuncu Hazal Türesan 20 Temmuz 1985’da Ankara’da doğmuştur. Tatlı İntikam, Kara Para Aşk gibi yapımlarda da boy gösteren Hazel Türesan 1,68 metre boyunda olurken 55 kilodur.

Mert Turak – Naim Tezel

Özellikle Mucize filminde göstermiş olduğu muhteşem performansla dikkatleri üzerine çeken Mert Turak, dizide Naim Tezel karakterine hayat veriyor. Yeşil Deniz, Beni Böyle Sev gibi yapımlarda da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mert Turak, 29 Mart 1980’de İzmir’de doğmuştur. Mert Turak’ın boyu 1,73 metre olurken kilosu ise 66 kg olarak bilinmektedir.

Selen Öztürk – Hasna Güneş

Çocukluk, Cep Herkülü: Naim Süleyman Oğlu, Hatırla Gönül gibi daha birçok yapımda rol alan Selen Öztürk, Kızıl Goncalar dizisinde Hasna Güneş karakterini canlandırıyor. Selen Öztürk, 23 Temmuz 1980’de İzmir’de dünyaya gelmiştir. Selen Öztürk’ün boyu 1.70 metre olurken kilosu ise 57 kg olarak biliniyor.

Şerif Erol – Suavi Alkanlı

Kadın, Camdaki Kız gibi yapımlarda rol alan Şerif Erol, dizide Suavi Alkanlı karakterini canlandırıyor. Şerif Erol 8 Ekim 1963’de Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.79, kilosu ise 75 kg’dir.

Kızıl Goncalar Oyuncuları Duygu Sarışın – Hande Alkanlı

Kızıl Goncalar dizisinin diğer güzel bir oyuncusu Duygu Sarışın dizide Hande Alkanlı karakterine hayat veriyor. Duygu Sarışın 24 Kasım 1987’de İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ufak Tefek Cinayetler, İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçın Kurası gibi yapımlarda rol alan Duygu Sarışın 1,7 metre boyunda ve 56 kilodur.

Tuğrul Tülek – Seçkin Özarslan

Dizide Seçkin Özarslan karakterini canlandıran Tuğrul Tülek, 26 Eylül 1976’da Bursa’da doğmuştur. Boyu 1,75 m olduğu bilinen Tuğrul Tülek 70 kilodur.

Sitare Akbaş – Birgül Tezel

Akasya Durağı, Sen Çal Kapımı, İstanbul Sokakları gibi yapımlarda boy gösteren Sitare Akbaş, Kızıl Goncalar dizisinde Birgül Tezel karakterine can veriyor. Güzel oyuncu Sitare Akbaş 6 Ekim 1988’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,65 metre olduğu bilinirken kilosu ise 53 kg’dir.

Mina Demirtaş – Zeynep Tezel

Akif, Kabahat gibi yapımlarda rol alan Mina Demirtaş, Kızıl Goncalar dizisinde Zeynep Tezel karakterine can veriyor. Mina Demirtaş 2005’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,65 metre boyunda olan genç oyuncunun 50 kilo olduğu bilinmektedir.

Kızıl Goncalar Oyuncuları Esma Yılmaz – Mira Alkanlı

Kırgın Çiçekler dizisinden hatırlayacağınız Esma Yılmaz Kızıl Goncalar dizisinde Mira Alkanlı karakterine hayat veriyor. Esma Yılmaz’ın 2005 İstanbul doğumlu olduğu bilinmektedir. Esma Yılmaz, 1,60 m boyunda ve 52 kg’dır.

KaynakKaynak

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.