SİNEMA/TV

Survivor 2023 Yarışmacı Kadrosu Tam Liste!

Daha önce Kanal D, Star TV, Show TV gibi kanallarda da yayınlanan ve şimdilerde TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2023 sezonu ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı önderliğinde 15 sezondur devam eden Survivor 2023 yarışmacı kadrosu merak ediliyor. Özellikle Survivor 2023 kadrosu belli oldu mu diye merak eden milyonlarca kişi bulunuyor. İşte sizlere Survivor 2023 kadrosu.

2005 yılında Türkiye’de ilk olarak Kanal D’de ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan Survivor, 15 sezondur devam ediyor. Kanal D, Star TV, Show TV gibi kanallarda da yayını yapılan Survivor, Acun Ilıcalı’nın TV 8 kanalını satın almasıyla birlikte orada yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda Survivor All Star 2022 finalinde Adem ile Nisa SMS oylamasına çıktı ve bunun sonucunda da Nisa oylamayı kazanarak şampiyon olmuştu. Peki bu sezon Survivor 2023’de hangi ünlüler ve gönüllüler yer alacak? İşte Survivor 2023 kadrosu isimleri, yaşları, nereli hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle.

Survivor 2023 Ne Zaman Başlayacak?

Elbette ki Survivor 2023 yarışmacı kadrosunda kimler olduğu merak ediliyor. Fakat en çok ne zaman başlayacağı merak konusu. Şuan için yarışmanın ne zaman başlayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde belli olduğunda konu içerisine eklenecektir.

Survivor 2023 Kadrosu

Yeni yıla girmemize günler kalırken, en çok izlenen TV yarışma programlarından bir tanesi olan Survivor yarışmacı kadrosu da merak ediliyor. Milyonlarca Survivor takipçisi acaba Survivor kadrosu belli oldu mu diye merak içinde. İşte bu merakı Acun Ilıcalı resmi Twitter hesabından açıklama yaparak açıklık getirdi.

Berdan Mardini Survivor 2023

Survivor 2023 ünlüler kadrosu ilk yarışmacısı Berdan Mardini.

Acun Ilıcalı resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Survivor 2023 ünlüler kadrosu içerisinde Berdan Mardini olduğunu açıkladı. Paylaşımında Berdan Mardini’ye başarılar diyelen Acun Ilıcalı, “Survivor2023 sezonu ilk yarışmacımız Berdan Mardini oldu, kendisine başarılar diliyorum..” şeklinde ifadeler kullandı. Böylelikle Survivor 2023’ün ilk yarışmacısı Berdan Mardini oldu. Berdan Mardini, 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Kaynak

Ümit Erdim Survivor 2023

Ümit Erdim Survivor 2023 kadrosu

Oyuncu ve sunucu Ümit Erdim, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu. Acun Ilıcalı, resmi sosyal medya hesabında15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelen başarılı oyuncu Ümit Erdim’in Survivor 2023 yarışmacıları arasına dahil olduğunu açıkladı. Ümit Erdim, daha önce Selena, Can Tertip, Hayat Bilgisi, Doksanlar gibi daha birçok yapımda rol aldı.

Murat Eken Survivor 2023

Murat Eken Survivor 2023 kadrosu

Survivor 2023 kadrosuna Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde de yer almış olan Murat Eken dahil oldu. Murat Eken’in Survivor 2023 kadrosuna dahil olduğunu Acun Ilıcalı yine resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Murat Eken, 7 Ağustos 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde ün kazanan başarılı oyuncu, Çok Film Hareketler Bunlar, Müthiş Bir Film, Düşman Kardeşler gibi yapımlarda rol aldı.

Yusuf Güney Survivor 2023

Yusuf Güney Survivor 2023 kadrosu

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney’in Survivor 2023 kadrosuna dahil olduğunu Acun Ilıcalı resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Bir döneme şarkılarıyla damga vuran ve hala da günümüzde aktif olarak şarkı söyleyen Yusuf Güney, Survivor 2023 yarışmasının kadrosuna dahil oldu. Pop şarkılar yapan başarılı şarkıcı Yusuf Güney, 5 Haziran 1984 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Yusuf Güney’in Melekler Seni Bana Yazmış, Ördü Kader Ağlarını, Heder Oldum Aşkına ve Bunalım gibi daha birçok şarkısı bulunuyor.

Zeynep Alkan Survivor 2023

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan Survivor 2023

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu. Genç ve güzel oyuncu Zeynep Alkan, 13 Ekim 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Zeynep Alkan, Kırk Yalan, Hedefim Sensin, Arti, Hayat Bazen Tatlıdır gibi yapımlarda rol aldı.

Seçkin Piriler Survivor 2023

Manken ve oyuncu Seçkin Piriler Survivor 2023

Manken Seçkin Piriler de Survivor 2023 kadrosuna dahil olan diğer biri isim oldu. Manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncu olan Seçkin Piriler, Aralık 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Seçkin Piriler daha önce Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dersane gibi yapımlarda rol almıştır.

Cansu Tuman Survivor 2023

Oyuncu Cansu Tuman Survivor 2023

Acun Ilıcalı, oyuncu Cansu Tuman’ın Survivor 2023 kadrosuna dahil olduğunu açıkladı. Yemin, Alparslan: Büyük Selçuklu gibi yapımlarda rol alan genç ve güzel oyuncu, 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Buse Plan Survivor 2023

Sosyal medya fenomeni Buse Plan Survivor 2023

Kendisini gezgin fenomen olarak tanımlayan Buse Plan, Survivor 2023 kadrosuna dahil olan diğer bir isim oldu. Sosyal medya fenomeni Buse Plan, 1995 senesinde dünyaya gelmiştir.

Survivor 2023 kadrosuna Alper Rende, Elanur, Chaby, Halil İbrahim Göker ve Kürşat Juan dahil oldu.

İlerleyen zamanlarda Survivor 2023 kadrosunda kimler olduğu netleşince konu içerisine eklenecektir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir