SİNEMA/TV

Ahmet Kural’ın Yeni Filmi Müjdemi İsterim Nasıl İzlenir?

Ahmet Kural filmleri arasında yerini alan Müjdemi İsterim filmi nasıl izlenir diye merak edilip araştırılıyor. 2022’nin son çeyreğinde vizyona giren Müjdemi İsterim filmi izlemek isteyenler de nereden nasıl izleneceğini araştırmakta. İşte başrollerinde Ahmet Kural, Bestemsu Özdemir, Ecem Erkek gibi isimlerin yer aldığı Müjdemi İsterim filmi konusu gibi merak edilen detaylar sizlerle.

2022’nin Kasım’ının 18’inde vizyona giren Müjdemi İsterim filmi, tam tamına 104 dakika süreye sahiptir. Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı ile Olcay Onur Kaya oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ahmet Kural, Ecem Erkek, Bestemsu Özdemir, İlker Aksum ve Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor.

Müjdemi İsterim Konusu

Filmin konusuna baktığımızda Bulut ile Müjde’nin üzerine atılan bir cinayet vardır. İşte bu ikili bu cinayeti çözmek için işbirliği yapacak. Bu işbirliği sonucunda da beklenmedik maceraların içinde bulacaklar kendilerini.

Müjdemi İsterim Filmi Nasıl İzlenir?

Elbette ki Ahmet Kural severler yeni filmi olan Müjdemi İsterim’i izlemek istiyor ve nereden nasıl izleyeceklerini merak ediyor. Filmi şuan için izleyebilmek adına sinemalara gitmeniz gerekiyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir