SPOR

Pique’yi Aldattığı İddia Edilen Clara Chia Kimdir, Kaç Yaşında Ve Nereli?

Pique’nin Shakira’yı aldattığı Clara Chia’nın eski İspanyol futbolcu Gerard Pique’yi ünlü teknik direktör Pep Guardiola ile aldattığı iddia ediliyor. Peki Gerard Pique’nin yeni sevgilisi Clara Chia Marti kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Gerard Pique’yi Manchester City’nin teknik direktörü Pep Guardiola ile aldattığı iddia edilen Clara Chia boyu, kilosu gibi merak edilen detaylar.

Geçtiğimiz dönemlerde eski İspanyol futbolcu Gerard Pique, ünlü şarkıcı Shakira’yı Clara Chia Marti ile aldattığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise ortaya atılan iddiaya göre Clara Chia, Gerard Pique’yi ünlü teknik adam Pep Guardiola ile aldattığı iddia edildi. Peki Gerard Pique’nin yeni genç sevgilisi Clara Chia kimdir? Clara Chia nereli ve kaç yaşında?

Clara Chia Kimdir?

Barcelona forması giyen İspanyol futbolcu Ferran Torres’in kız kardeşi olduğu bilinen Clara Chia Marti, 1999 doğumlu yani 23 yaşında olduğu biliniyor. Halkla ilişkiler öğrencisi olduğu bilinen ve Barcelona’da yaşayan Clara Chia Marti’nin 1.72 boyunda ve 55 kilo olduğu biliniyor. Clara Chia’nın Pique’nin özel etkinlikleri denetlediği film ve prodüksiyon şirketinde çalıştığı biliniyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir