SİNEMA/TV

Prison Break 6. Sezon Nasıl İzlenir?

Prison Break 6. sezonu ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlandığını duyurmaya devam ediyor. Peki Prison Break 6. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte sizler için Prison Break 6. sezon nasıl izlenir sorusu ve dizi hakkında detayları konumuzda inceleyelim.

Başrollerini Wentworth Miller (Michael Scofield), Sarah Wayne Callies ve Robert Knepper’ın paylaştığı Prison Break, 5 sezon ile sevenlerine veda etmişti. Fakat dizin başrol oyuncusu Wentwort Miller da dahil olmak üzere birçok isimden dizinin 6. sezonun başlayacağı açıklaması geldi.

Wentworth Miller’ın sosyal medya açıklaması; “Is Prison Break Season 6 making a thrilling comeback? Breaking out again! (Prison Break 6 sezon heyecan verici bir geri dönüş mü yapıyor? Tekrar kaçıyorum!” şeklinde paylaşımda bulundu.

Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin ne zaman başlayacağına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Net bir açıklama olur olmaz konu içerisine ekleme yapılacaktır.

Prison Break 6. Sezon Nasıl Nereden İzlenir?

Yeni sezonun başlayacağını duyan Prison Break severler, elbette ki diziyi nasıl izleyeceklerini merak edip araştırıyor. Şuan için dizinin nereden izleyeceğine dair bir açıklama bulunmuyor. Çünkü dizi henüz yayınlanmadı. Fakat Wentworth Miller’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda etiketler içerisinde ‘fox, fox tv‘ etiketleri bulunuyor. Yine de dizi hakkında net bir bilgi olduğu taktirde konu içerisine ekleme yapılacaktır.

Prison Break (Büyük Kaçış), ABD yapımlı bir hapisten kaçma aksiyon dizisidir. Hikayesi Paul Scheuring tarafından ortaya atılmıştır. 2005 yılında FOX şirketi tarafından dizi hayatına adım atmıştır. İlk bölümü 29 Ağustos 2005 tarihinde yayınlanan Prison Break, 5 sezon 90 bölümle son yapmıştı.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.