DEKOR/SEYAHAT

BİM Çalışma Saatleri: BİM Hafta Sonu/İçi Çalışma Saatleri

Bildiğiniz üzere son senelere BİM adı altında marketler zinciri oluşturulmuş ve neredeyse her mahallede 3-4 tane BİM marketleri bulunmaktadır. BİM marketlerinin açılmasıyla diğer marketler ve bakkallar pek iş yapamaz oldu. Genel alışverişlerin çoğu BİM marketlerinden yapılmaya başlandı. Diğer marketlere ise ufak tefek eksikler olunca gidilmeye başlandı. BİM toptan fiyatına perakende satış yapan öncü marketler zincirinden oluşmaktadır. Biz de bunu konu alıp sizlere BİM çalışma saatleri konusunda bilgi vermek istedik.

BİM Çalışma Saatleri

BİM kaçta açılıyor? BİM kaçta kapanıyor? BİM hafta arası açılış saati? BİM hafta arası kapanış saati? BİM hafta sonu açılış saati? BİM hafta sonu kapanış saati? gibi sorular çoğumuzun aklına takılmaktadır. Bu soruların cevabını bulmak adına sizlere bu konumuzu hazırlama gereği duyduk. Günümüzün belki de en çok alışveriş yapılan marketler zincirinden biri olan BİM, herkese kaliteli ve ucuz ürünler sunarak ceplerimizde biraz da olsa para kalmasında iyi bir rol alıyor. Diğer yerlere göre daha ucuz olan BİM, kendi mallarını üretip satmaktadır. Çok nadir de olsa diğer ürünlerin de satışını yapmaktadır.

BİM Açılış ve Kapanış Saatleri

Peki BİM çalışma saatleri nedir ? diye merak edenler için bu sorunun cevabını sizlere bildirelim. BİM hafta arası sabah 09:00 saatinde açılıp 21:00 saatinde ise kapanmaktadır. Yani günün 12 saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Aynı şekilde BİM Hafta sonu da sabah 09:00 saatinde açılırken 21:00 saatinde de kapanmaktadır. Haftanın yedi gününde 12’şer saatlik hizmet vermektedirler.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir