KRİPTO PARA

Binance Crypto WODL Nedir ve Nasıl Oynanır?

Kripto para piyasasının en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, günün kelimesi oyunuyla hem öğretip hem de kazandırıyor. Peki Binance Crypto WODL nedir, nasıl oynanır? İşte sizlere gizemli bir kelime oyunu olan Binance günün kelimesi hakkında detayları konumuzda hazırladık.

Bildiğiniz üzere dönemlerin en çok üzerinde yoğunlaşılan konularından bir tanesi kripto para piyasası desek yalan olmaz. Bu nedenle de milyonlar hatta milyarlarca kişi kripto borsalarında coin al sat işlemleri yapıyor. İşte bu sebepten dolayı da bazı kripto borsaları kullanıcılarına çeşitli oyunlar sunuyor. Bu oyunlar ile hem kazandırıp hem de kripto dünyasındaki yeni kelimeleri tanımanıza olanak sağlıyor. Binance kripto borsası da bu yöntemi kullananlardan.

Binance Crypto WODL Nedir, Nasıl Oynanır?

Binance, bunu günün kelimesi olarak adlandırırken Wordle’a benzeyen bir yapıya sahip. Fakat bu oyun sizlere kripto para dünyasındaki gizemli kelimeleri öğretmeyi hedefliyor. Bu oyunda size altı hak veriyor. Her tahminde size sarı, gri ve yeşil olmak üzere renklerle ipucu vererek kelimeyi bulmanızı kolaylaştırıyor.

  • Binance hesabınıza buraya tıklayarak giriş yapın ya da üyeliğiniz yoksa üye olun.
  • Binance anasayfasında Crypto WODL bölümü araması yapın.
  • Oyunu bulduğunuza göre artık tahmin vakti gelmiştir.
  • Haftanın WODL temasına göre tahminlerde bulunabilirsiniz.
  • İlk oyunda doğru tahmin yaptın sonra ikinci oyun için ‘Yeni Bir WODL Oynama Hakkı Al’ seçeneğine tıklayarak paylaşmanız gerekiyor. Paylaşım sonrasında ikinci defa oynama hakkı elde ediyorsunuz.
  • Günde iki defa Binance Crypto WODL oynama şansınız vardır.
  • 24 saatte bir 2 defa oynama şansınız bulunuyor.

Binance Word of the Day, sizlere hem kripto para dünyasındaki kelimeleri öğretmenin yanı sıra hem de sürpriz hediyeler kazanmanıza da olanak sağlıyor. İşte böylelikle hem kelime dağarcığınızı geliştirip hem de problem çözme yetinizi daha da arttırabilirsiniz.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.