SİNEMA/TV

İlayda Şeker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2021 ünlüler kadrosunda yer alan ve güzelliği dikkat çeken Survivor İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? İşte sizlere Survivor İlayda boyu, kilosu gibi merak edilen detayları konumuz içerisinde hazırladık. Hadi gelin o zaman gönüller takımından Survivor 2021 ünlüler takımına geçen İlayda Şeker hakkında birtakım şeyler öğrenelim.

Yarışmada gönüllüler takımında ünlüler takımına geçen Survivor İlayda, bu hafta eleme potasına giden ilk isim oldu. Peki İlayda Şeker nereli, kaç yaşında? İşte cevapları..

Survivor İlayda Şeker Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı Survivor İlayda, Nevşehir doğumludur. 1994 senesinde doğan güzel yarışmacı, Sakarya Üniversitesi mezunu olarak biliniyor. 18 yaşında kadar ailesi birlikte yaşan İlayda Şeker, üniversiteyi kazanınca Sakarya’ya gitti. Sakarya’da Sakarya Üniversitesinden mezun oldu. Okulu bitince de İstanbul’daki dedesinin yanına giderek onla yaşamaya başladı.

Survivor 2021 başlamadan önce İlayda Şeker, “İnsülinlerinizi hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum.” şeklinde ifadelerle izleyicilere ne kadar iddialı olduğunu ifade etti.

Survivor İlayda Şeker Hakkında Birtakım Şeyler

Survivor İlayda Şeker evli mi? diye merak edenler için, kaynaklarda evli olmadığı belirtiliyor. İlayda Şeker boyu, kaynaklarda göre 1.74 metre olarak belirtiliyor. Yine Survivor İlayda kilosu ise 61 olarak kaynaklarda yer alıyor. Burcu ise ikizler olan İlayda Şeker mesleği, çalışmadığını ifade ediyor.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.