SİNEMA/TV

Hurok (Zaman Döngüsü) Film İncelemesi

Hurok yani Zaman Döngüsü film incelemesi sizlerle. Peki Hurok film konusu nedir? Hurok film oyuncuları kimlerdir? Hadi gelin 2016 filmleri içinde yer alan Hurok filmi hakkında merak edilen detayları birlikte inceleyelim.

14 Nisan 2016 tarihinde Macaristan’da vizyona giren Hurok, bilim kurgu filmleri, gerilim filmleri ve suç filmleri türünde karşımıza çıkıyor. Hurok yönetmen koltuğunda Isti Madarasz otururken oyuncu kadrosunda ise Denes Szaraz, Zsolt Anger ve Dorina Martinovics gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu da yine yönetmen koltuğunda oturan Isti Madarasz kaleme almıştır.

Hurok Oyuncuları ve Rolleri

Adam karakterini Denes Szaraz, Anna karakterini Dorina Martinovics, Dezso karakterini Zsolt Anger, Doki apa karakterini Geza D. Hegedüs, Kutyas no karakterini Zsuzsa Malnai, Kopaszodo ferfi karakterini György Honti, Biztonsagi or karakterini Janos Timko, Fürdoköppenyes ferfi karakteirni Andras Rethelyi, Pizzafutar karakterini Zsolt Der, Hurley karakterini Fernec Elek, Oryos karakterini Peter Lengyel, Fanni neni karakterini Kati Andresz ve Hajlektalan a metron karakterini ise Kalman Somody canlandırmıştır.

Hurok Film Konusu

Adam adındaki 30’lu yaşlarındaki bir uyuşturucu satıcısı ve kız arkadaşı, son görevlerinde patronlarına ihanet eder. Tabi işler Adam’ın kız arkadaşı olan Anna ile çarpışması ve Anna’nın ona senin öldüğünü gördüm demesi ve Anna’ya bir araba çarpması sonrasında işler daha da karışır. Fakat olay şudur ki Adam sürekli bir döngünün içine girmektedir. Bu döngü sürekli kendi ölümü ve Anna’nın ölümüne çıkmaktadır. Ama kahramanımız Adam, en sonunda bir döngünün içinde olduğunu fark eder ve hem patronundan kurtulmak hem kendi ölümünü hem de hamile olan sevgilisi Anna’nın ölmesini engellemek için yapması gerekenleri yapar.

Hurok Film Yorumu

Alışılagelmiş filmlerin dışında bir konusu olduğunu söylesek doğru olacaktır. Her ne kadar başlarda ne olduğu pek anlaşılmıyor olsa da ilerleyen süre zarfında neyin ne olduğu anlamaya başlıyorsunuz. Filmin başlarından biraz sıradan gibi ve yavaş ilerliyor gibi olsa da farklı türde filmler sevenler için mutlaka izlemeye değer bir film olduğunu düşünüyorum. Hurok film konusu dediğim gibi izlenmeye değer olduğunu gösteriyor. Ayrıca Hurok Türkçe dublaj izle seçeneği ile izlemek yerine bence Hurok Türkçe altyazı izle seçeneği ile izlemeniz daha iyi olacaktır. Film hakkında fikirlerinizi konumuz altından bizlere yorum olarak paylaşarak izleyecek olanlara da fikir sunmuş olabilirsiniz.

Hurok IMDb Puanı: 6.6

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Suç Filmleri, Gerilim Filmleri

Yönetmen: Isti Madarasz

Senaryo: Isti Madarasz

Oyuncular: Denes Szaraz, Zsolt Anger, Dorina Martinovics

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.