KRİPTO PARA

JUST Coin Nasıl Alınır? JST Coin Geleceği, Hangi Borsada?

Mayıs 2020’den bu yana dolaşımda olan JUST (JST) coin nasıl alınır? Herhangi bir TRON kullanıcısının erişebileceği, adil ve sınırsız bir DeFi ürünleri merkezi sağlamak üzere tasarlanan JUST (JST) coin hangi borsada alınır? İşte JUST (JST) coin geleceği, yorum ve JUST (JST) coin kaç TL gibi merak edilenlerin yanıtları konumuzda.

JUST (JST) coin geleceği 2022 2023 2024 2025 2026 2030 2035 2040 2045 2050 ne olacağı kripto yatırımcılarının ve bunun beraberinde bu altcoine yatırım yapmayı düşünen kişilerin merak ettiği konuların başında geliyor. İşte bu coini almayı planlayan kişiler için JUST (JST) coin listeleyen borsalar.

JUST (JST) Coin Nasıl Alınır, Hangi Borsada?

JUST (JST) coin nasıl alınır sorusuna baktığımızda piyasa değerine göre ilk 200 kripto para arasında yer almasından dolayı birçok büyük kripto para borsası listeliyor. JUST (JST) coin listeleyen borsalar arasında Binance, Huobi Global, KuCoin, Poloniex, Bithumb, FTX, Bitfinex, Bybit, Gate.io, OKX, MEXC, Probit Global, Tokocrypto, WazirX, Indodax, Upbit, BitMart, Mandala Exchange, Bitrue, Bitvavo, CoinEx, Pionex gibi daha birçok büyük kripto para borsası yer alıyor. Bu borsalarda TRX, IDR, USD, USDT, USDC, BUSD, BTC, TRY, EUR, KRW, ETH, BNB gibi işlem çiftleriyle JUST (JST) coin alım satım işlemi yapmak mümkün.

JUST (JST) Coin Kaç TL?

JUST (JST) coin kaç TL olduğuna baktığımızda konunun yazıldığı tarihte 0.6473 TL fiyattan borsalarda al sat işlemi yapıldığı görülüyor. JUST (JST) coin piyasaya sürüldüğü andan bugüne kadar en düşük 0.034 TL fiyat seviyelerine kadar gerilerken en yüksek ise 1.4381 TL fiyat seviyelerine kadar yükselmeyi başarmıştır.

JUST (JST) coin güncel piyasa değerine baktığımızda konunun yazıldığı tarihte 4,725,346,696 TL olarak karşımıza çıkarken, bu piyasa değerine göre 152. sırada yer alıyor. JUST (JST) coin ayrıca Coin Market Cap üzerinde 40 bine yakın kişinin izleme listesinde bulunuyor.

JUST (JST) coin güncel fiyat, piyasa değeri gibi merak edilen güncel bilgilerine kendi websiteleri olan https://just.network/#/ adresinden ulaşabilirsiniz.

JUST (JST) coin sözleşme adresleri: TRON: TCFLL5dx5ZJdKnWuesXxi1VPwjLVmWZZy9

JUST (JST) coin teknik makalesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

JUST (JST) Coin Kurucusu Kimdir?

JUST (JUST) coin kurucusu kimdir sorusunu incelediğimizde karşımıza JUST Vakfı tarafından yönetildiği çıkıyor. Ayrıca JUST Vakfı’nda Alibaba, Tencent, IBM gibi internet şirketlerinden bireyler çalıştığı biliniyor. Bu isimler arasında Terance F, Elvis Zhang, C Wu ve GL Kong yer aldığı biliniyor.

Dikkat: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Konu içerisinde yazan herhangi bir bilginin doğruluğu konusunda nasilmiyapilir.com sitesi garanti ve yatırım tavsiyesi vermez. Bilgilerin güncelliğini takip etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Yapacağınız tüm işlemleri kendi isteğinizle yaptığınızı Nasıl mı Yapılır sitesinin konu içerisinde verdiği bilgilerden doğacak olan hukuksal da dahil olmak üzere sorunlardan sorumlu olmadığını unutmayınız. Yapacağınız her işlemi kendi isteğinizle yaptığınızı ve nasilmiyapilir.com sitesinin yatırım tavsiyesi vermediğini unutmayınız. Kripto paralar arz ve talep ilişkisine göre hareket ettiği için elinizdeki parayı kaybetme riskinizin olduğunu bilerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

One thought on “JUST Coin Nasıl Alınır? JST Coin Geleceği, Hangi Borsada?

  • aslı

    just jst coin geleceği ve just jst coin alınır mı sizce? just jst coin yorum ve just jst coin analiz fikirlerinizi bekliyorum.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir