TEKNOLOJİ

Mobile Legends En İyi Karakter Hangisi? İşte Kahraman Listesi!

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından bir tanesi olan Mobile Legends: Bang Bang, gün geçtikçe daha fazla kitleye ulaşıyor. Bu neticede de oyuna yeni başlayanlar Mobile Legends en iyi karakter hangisi olduğunu merak edip araştırıyor. İşte sizlere Mobile Legends karakterler listesi ve en iyileri..

Mobile Legends kahraman sıralaması elbette ki özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Tank, Savaşçı, Suikastçı, Büyücü, Nişancı ve Destek olmak üzere 6 alanda Mobile Legends karakterleri bulunuyor. Burada en dayanıklı olan Tank karakterleri oluyor. En dayanıksız karakterler ise Nişancı, Büyücü ve Destek kahramanları oluyor. Fakat onlarında saldırı hızları daha iyi oluyor.

Mobile Legends Karakter İsimleri Listesi 2022

En iyi karakter hangisi olduğuna geçmeden önce gelin kahramanları kısaca tanıyalım. Bu sayede size uygun karakteri seçme konusunda bir karar sahibi olabilirsiniz.

Mobile Legends Tank Karakterler

Tigreal(Destek), Esmeralda(Büyücü), Gloo, Johnson, Alice(Büyücü), Akai(Destek), Franco(Destek), Minotaur(Destek), Lolita(Destek), Ruby(Savaşçı), Hilda(Savaşçı), Gatotkaca(Savaşçı), Grock, Hylos, Uranus, Belerick, Khufra(Destek), Baxia, Masha(Savaşçı), Atlas(Destek), Barats(Savaşçı), Edith(Nişancı)

Mobile Legends Savaşçı Karakterler

Balmond, Zilong, Julian(Büyücü), Dyrroth, Alucard, Bane(Büyücü), Freya, Chou, Sun, Alpha, Ruby(Tank), Hilda(Tank), Lapu-Lapu, Roger(Nişancı), Gatotkaca(Tank), Argus, Jawhead, Martis, Kaja, Aldous, Leomord, Thamuz, Minsitthar, Badang, Guinevere, Terizla, X.Borg, Masha(Tank), Silvanna, Yu Zhong, Khaleed, Barts(Tank), Paquito, Phoveus, Aulus, Yin

Mobile Legends Suikastçı Karakterler

Saber, Karina, Zilong, Hanzo, Yi Sun-Shin(Nişancı), Ling, Alucard, Fanny, Hayabusa, Natalia, Harley(Büyücü), Lancelot, Helcurt, Lesley(Nişancı), Gusion, Selena, Kadita(Büyücü), Benedetta, Mathilda(Destek), Aamon

Mobile Legends Büyücü Karakterler

Nana(Destek), Eudora, Esmeralda(Tank), Cecilion, Julian(Savaşçı), Pharsa, Alice(Tank), Bane(Savaşçı), Gord, Kagura, Cyclops, Aurora, Vexana, Harley(Suikastçı), Odette, Zhask, Vale, Chang’e, Selena, Lunox, Kimmy(Nişancı), Harith, Kadita(Suikastçı), Faramis(Destek), Lylia, Luo Yi, Yve, Valentina, Xavier

Mobile Legends Nişancı Karakterler

Miya, Layla, Karrie, Popol ve Kupa, Brody, Natan, Yi Sun-Shin(Suikastçı), Bruno, Clint, Moskov, Roger(Savaşçı), İrithel, Lesley(Suikastçı), Hanabi, Claude, Kimmy(Büyücü), Granger, Wanwan, Beatrix, Edith(Tank), Melissa

Mobile Legends Destek Karakterler

Nana(Büyücü), Tigreal(Tank), Rafaela, Diggie, Angela, Akai(Tank), Franco(Tank), Minotaur(Tank), Lolita(Tank), Estes, Kaja, Faramis(Büyücü), Khufra(Tank), Carmilla, Atlas(Destek), Mathilda(Suikastçı), Floryn

Mobile Legends En İyi Karakter

Aslında oynayan kişiye göre bu durum değişiklik gösterse de bazı Mobile Legends karakterleri özellik bakımından oldukça iyi seviyede. Özellikle ultilerinden kurtulması zor karakterler bulunuyor. Bunlar genel olan Mobile Legends Sıralı oynayan ve EPİK seviyesine ulaşmış kişilerin yasakladığı karakterler oluyor.

Mobile Legends Yin Karakteri

Bu karakteri ultisi ile hedef aldığı bir düşmanı ring gibi ortama çıkararak etkisiz bırakıyor. Bu sayede de çok çabuk rakibini öldürebiliyor. O nedenle de birçok Mobile Legends Bang Bang kullanıcısı bu karakteri sevmez ve yasaklar. Çünkü özelliklerinin yüksek olmasından dolayı en iyi karakterler arasında yer alıyor.

Mobile Legends Fanny Karakteri

Bu karakter de Mobile Legends en iyi karakterler arasında yer alıyor. Karakteri oynamak oldukça zordur fakat oynamaya alışan kişi çok rahat kill alabilmektedir. Çünkü Fanny karakteri sağa sola ip atarak aynı Spiderman gibi uçup rakibe kılıç darbeleri atarak HP’sini azaltıyor ve öldürüyor.

Mobile Legends Julian Karakteri

Oyunu yeni gelen kahramanlardan bir tanesi olan Julian, özellikle rakipten HP çalarak büyük hasarlar veriyor. O nedenle de en iyi karakterlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Güçlü özelliklerinden dolayı Sıralı’da EPİK seviyesine ulaşan birçok kişi bu karakteri yasaklıyor.

Mobile Legends Estes Karakteri

En iyi karakterlerden bir tanesi olarak görülen Estes, çevresindeki takım kahramanlara HP sağlayarak onları ayakta tutuyor. Aynı zamanda rakibi yavaşlatma özelliği ile de düşmanın kaçmasını engelliyor. Bu nedenle de en iyi karakterler arasında yer alıyor. Fakat yine çoğu kişi bu karakteri bu güçlü özelliklerden dolayı sevmiyor.

Mobile Legends Wanwan Karakteri

Genel manada nişancılar arasında ultisi oldukça etkili olan Wanwan, rakibin tepesinde zıplayarak ateş ediyor. Ateş ederken de ani hareketlerden dolayı kendisine herhangi bir zarar verilemiyor.

Mobile Legends Johnson Karakteri

Özellikle Tank karakterleri içinde Franco ile birlikte sevilmeyen karakterlerden bir tanesi de Johnson diyebiliriz. Çünkü ultisi ile değişim geçiriyor ve arabaya dönüşüyor. Bu sayede her yerde rahat bir şekilde gezebiliyor ve arabanın içine takım arkadaşından birini alabiliyor. Rakip kahramana arabayla çarptığında ise hem kısa bir süre durduruyor hem de HP azaltıyor. Arabanın içindeki takım arkadaşıyla da tek yakaladığı rakibini çok kolay bir şekilde infaz edebiliyor.

Peki sizin Mobile Legends oyunundaki en iyi karakteriniz hangisi? Konumuzun altından bizlere yorum olarak belirtebilirsiniz. Ayrıca en nefret ettiğiniz MBL kahramanını da yazabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir