SİNEMA/TV

Terminatör Kara Kader Konusu, Oyuncuları, Film İncelemesi!

Terminatör serisinin devam halkası niteliğinde olan Terminatör Kara Kader, oyuncuları ve konusuyla harikalar yaratacak. Dünyanın en iyi aksiyon ve bilim kurgu filmleri serilerinden bir tanesi olan Terminatör Kara Kader vizyon tarihi, oyuncuları kimler, konusu ne? İşte Terminatör Kara Kader hakkında tüm detaylar.

Arnold Schwarzenegger’in başrollerinde yer aldığı Terminatör serine yeni bir halka daha eklendi. Halkanın 6. filmi olacak Terminatör: Kara Kader, 31 Ekim 2019 tarihinde vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Tim Miller’ın oturduğu filmde Arnold Schwarzenegger’e Linda Hamilton ile Mackenzie Davis eşlik ediyor. Aksiyon ve bilim kurgu filmlerin vazgeçilmez serilerinde bir tanesi olan Terminatör: Kara Kader, ABD yapımı bir filmdir. Senaryosunun orijinal fikri James Cameron’a aittir. Yapımcılığını yine James Cameron ve Davis Ellison üstlenmiştir.

Terminatör: Kara Kader Oyuncuları

Tabi ki de serinin vazgeçilmez ve Terminatör lakabıyla özdeşleşmiş olan ismi Arnold Schwarzenegger yine The Terminator rolünü canlandırmaya devam ediyor. Beraberinde Sarah Connor rolünü Linda Hamilton, Grace rolünü Mackenzie Davis, Diğer Terminator rolünü Gabriel Luna, Dani Ramos rolünü Natalia Reyes, Dani’s Brother rolünü Diego Boneta, T-800 rolünü Brett Azar ve son olarak da Rigby rolünü Steven Cree canlandırıyor.

Terminatör Kara Kader Konusu

Tim Miller, senaristi ve yapımcısı James Cameron’ın söylemlerine göre serinin 6. filmi olan Terminatör Kara Kader, Terminatör 1 ve Terminatör 2: Yargı Günü filmlerinin devamı niteliğinde. Konusu ise kısaca gelecekten gelen terminatörlere karşı mücadele eden Sarah Connor ile insan-cyborg hibridi Grace’in, T-1000’in güncellenmiş hâli bir terminatörün peşinde olduğu genç bir kızı korumaya çalışmaları işlenmektedir. Başrol olan Arnold Schwarzenegger film konusu hakkında şu açıklamalarda bulundu; “Terminatör 6 filminin konusunu tabi ki size söylemeyeceğim, ancak hikayesi oldukça ilginç ve aksiyon dolu. Gelecek Kasım, film dünya çapında gösterilecek” şeklinde ifadelere yer verdi.

Terminatör Kara Kader Nasıl İzlenir?

Terminatör serisinin 6.sı konumundaki Kara Kader filmini izlemek isteyenler araştırmaya koyuluyorlar. Şuan için Terminatör Kara Kader filmini ücretli olarak Netflix, Amazon gibi platformlara üyelik oluşturarak izleyebilmektesiniz. Fakat bazı torent sitelerinde filmi ücretsiz olarak izleme şansınız mevcuttur.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir