Godzilla Canavarlar Kralı Konusu, Film İncelemesi!

Daha önceden de bildiğimiz ve 2014 senesinde çekilmiş olan Godzilla’nın devam filmi diye adlandırabileceğimiz film olan Godzilla: Canavarlar Kralı(King of the Monsters), Bilim Kurgu filmleri türünde yer alıyor. Tabi bilim kurgunun yanı sıra içerisinde aksiyon filmleri tadında da bir havaya yer verilmiştir. Peki Godzilla Canavarlar Kralı konusu nedir? Godzilla: Canavarlar Kralı filmi nasıl nereden izlenir?

Filmin yönetmenliğini Michael Dougherty yapmaktadır. Senaryosunu ise Zach Shields ile Max Borenstein kaleme almıştır. İkili oldukça iyi bir senaryo yazmış diyebiliriz. Neden diye soracak olursanız Godzilla: Canavarlar Kralı fragman izle seçeneği ile filmin kısa özeti niteliğinde olan fragmanı izledik ve oldukça iyiye benziyor.

Godzilla: Canavarlar Kralı Film İncelemesi

Godzilla: Canavarlar Kralı filmi, ABD’de çekilmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda oldukça kaliteli isimler bulunuyor. Bu isimler Anthony Ramos, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Sally Hawkins ve Vera Farmiga olarak filmde yerlerini almıştır. Peki Godzilla: Canavarlar Kralı ne zaman vizyona girdi? Bilim kurgu türünde olan Godzilla: King of Monsters, 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Godzilla: Canavarlar Kralı(King of the Monsters), Türkiye dağıtıcısı olarak meşhur olan Warner Bros Turkey yine iş başında. Warner Bros Turkey, filmin Türkiye yayıncılığını yapmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Thomas Tull ile Mary Parent üstlenmiştir. Bilim kurgu filmleri türünü sevenlerin yorumlarına göre ilk film olan Godzilla’nın güzel olduğunu ve bu çıkacak olan Godzilla: King of Monsters filminin de güzel olacağını düşünüyorlar. Kimileri ise Millie Bobby Brown’un filmde yer alması çok hoşuna giderken kimilerinin ise Millie Bobby Brown, her yerden çıkmaya başladığı için olmaması gerektiğini söylediği yorumlar bulunmaktadır.

Godzilla Canavarlar Kralı Filmi Konusu

Godzilla filmde Rodan, Mothra ve ezeli düşmanı niteliğinde yer alan üç başlı King Ghidorah’la çatışma yaşaması ve bu sırada da insanlığın var oluşunun dengelerini bozmasına neden olunması konu alınmıştır.

Godzilla: Canavarlar Kralı Nasıl İzlenir?

Filmi izlemek için birkaç ücretli platform bulunuyor. Bu platformlar arasında Netflix yer alıyor. Aynı zaman Godzilla: Canavarlar Kralı filmini izlemek için bazı torrent sitelerini de ziyaret edebilir ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir