KRİPTO PARA

Waves Coin Geleceği: Waves Coin Kaç TL, Borsaları?

Geçtiğimiz günlerde Binance TR üzerinde de listelenen Waves coin geleceği ne olacağı merak ediliyor. Haziran 2016’da piyasaya sürülen ve kripto para piyasasının en eski token arzlarından bir tanesi olarak bilinen Waves coin hangi borsada alınır? İşte kendi ağı üzerine kurulu olan Waves coin kaç TL, yorum, analiz gibi merak edilen soruların tüm detayları konumuzda.

Waves Coin Geleceği?

Waves coin geleceği 2022 2023 2024 2025 2026 2030 2035 2040 2045 2050 senelerinde ne olacağı merak edilmekte. Ayrıca dünyanın en büyük borsası konumundaki Binance’ın TR borsasından da listelenmesinin ardından daha da merak ediliyor. Bu neticede de bu coini almayı düşünen kişiler Waves coin hangi borsada alınır olduğu merak edilip araştırılıyor. İşte Waves coin listeyen kripto borsaları.

Waves Coin Nasıl Alınır, Hangi Borsada?

Waves coin nasıl alınır sorusuna baktığımızda dünyanın en büyük kripto para borsalarında listelendiğini görmek mümkün. Bu coini listeleyen borsalar arasında Binance, Binance TR, Huobi Global, Binance.US, KuCoin, Bithumb, Bybit, FTX, Kraken, Bitfinex,Bittrex, OKX, FMFW.io, Gate.io, Probit Global, Tokocrypto, ZB.COM, AscendEX (Bitmax), Indodax, WazirX, 50x, EXMO, Upbit, Paribu, CoinEx, WhiteBit, Crypto.COM, Alterdice, BitMart, Kuna, CoinDCX gibi daha birçok borsa yer almaktadır. Bu borsalarda UAH, BRL, RUB, WAVES, A2A, IDR, XBT, USD, USDT, USDC, BUSD, BTC, TRY, EUR, KRW, ETH, BNB gibi işlem çiftleriyle Waves coin alım satım işlemi yapmak mümkün.

İlgili İçerik: Spot Kripto Para Borsaları Listesi! +300 Spot Kripto Borsası

Waves Coin Kaç TL?

Waves coin kaç TL olduğuna baktığımızda konunun yazıldığı tarihte 315.30 TL fiyattan işlem yapıldığı görülüyor. Ayrıca son 24 saatte yüzde 1.68 oranında düşüş yaşayarak 307.79 TL fiyat seviyesine geriledi. Waves coin piyasaya sürüldüğü zamandan beri en düşük 0.300 TL fiyat seviyelerinden işlem gördü. En yüksek ise 2022 senesinde 802 TL fiyat seviyeyle ulaştı.

Waves coin güncel fiyat, piyasa değeri gibi güncel bilgilerine kendi websiteleri olan https://waves.tech/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca dünyanın en büyük ücretsiz blog kurma sitelerinden Medium’dan Waves coin detaylarına https://medium.com/wavesprotocol adresinden ulaşabilirsiniz.

Wavescoin teknik makalesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Waves Coin Analiz

Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri konunun yazıldığı tarihte 34,085,380,814 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca maks arzı bilinmeyen Waves coinin toplam arzı 108,022,036 olarak biliniyor. Waves coin dolaşımdaki arzı ise konunun yazıldığı tarihte 108,022,036.00 WAVES olarak belirtiliyor. Bu neticede Waves coin geleceği de parlak gibi duruyor.

Waves coin güncel piyasa değerine baktığımızda konunun yazıldığı tarihte 33,993,496,539 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu piyasa değerine göre 51. sırada yer alıyor. Waves coinin son 24 saatteki işlem hacmi yüzde 10 oranında düşüş yaşadı. Bu da 7,562,446,444 TL fiyatına gerilemesine neden oldu. Wavescoin ayrıca Coin Market Cap üzerinde 160 binden fazla kişinin izleme listesinde bulunmakta.

Waves Coin Kurucusu Kimdir?

Waves coin kurucusu kim olduğunu incelediğimizde karşımıza Sasha Ivanov olarak bilinen Ukraynalı bilim insanı Alexander Ivanov tarafından kurulmuştur.

İLGİLİ İÇERİKLER

Dikkat: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Konu içerisinde yazan herhangi bir bilginin doğruluğu konusunda nasilmiyapilir.com sitesi garanti ve yatırım tavsiyesi vermez. Bilgilerin güncelliğini takip etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Yapacağınız tüm işlemleri kendi isteğinizle yaptığınızı Nasıl mı Yapılır sitesinin konu içerisinde verdiği bilgilerden doğacak olan hukuksal da dahil olmak üzere sorunlardan sorumlu olmadığını unutmayınız. Yapacağınız her işlemi kendi isteğinizle yaptığınızı ve nasilmiyapilir.com sitesinin yatırım tavsiyesi vermediğini unutmayınız. Kripto paralar arz ve talep ilişkisine göre hareket ettiği için elinizdeki parayı kaybetme riskinizin olduğunu bilerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir