TEKNOLOJİ

Xiaomi Kablosuz Yazıcı Nasıl Eklenir?

Teknoloji geliştikçe mobil alanda da gelişmeler iyice artıyor. Özellikle çıktı almak isteyenler için telefonlara yazıcı eklemek de oldukça önem arz ediyor. Peki Xiaomi kablosuz yazıcı nasıl eklenir? İşte tüm detaylar konumuzda..

Xiaomi Kablosuz Yazıcı Nasıl Eklenir?

Xiaomi telefonlarda kablosuz yazıcıları ekleme olayı son zamanlarda Xiaomi modellerini kullananlar kişiler tarafından oldukça merak ediliyor. Peki Xiaomi yazıcı nasıl eklenir? Aşağıdaki adımları takip ederek işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk olarak yapmanız gereken cihazınızdan ‘Ayarlar‘ kısmına girmek olacak.
  • Daha sonra açılan alanda ‘Bağlantı & Paylaşım‘ bölümüne giriş yapın.
  • Giriş yaptığınızda ‘Yazdırma‘ alanından ‘Hizmet Ekle‘ seçeneğine tıklayın.
  • Tıkladığınız zaman sizi direkt olarak ‘Play Store‘ uygulamasına yönlendirecek. İşte oradan hangi yazıcıyı istiyorsanız onu seçin ve yükleyin.

İşte gördüğünüz üzere Xiaomi kablosuz yazıcıları ekleme işlemi bu kadar basittir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir