TEKNOLOJİ

Xiaomi Varsayılan Tarayıcı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Xiaomi varsayılan tarayıcı değiştirme nasıl yapılır sorusu Xiaomi telefonunu kullananların merak ettiği sorulardan bir tanesi. Peki Xiaomi varsayılan tarayıcı nasıl değiştirilir? İşte Xiaomi varsayılan tarayıcıyı değiştirme hakkında detaylar.

Xiaomi Varsayılan Tarayıcı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Çok basit bir işlem olmasına rağmen, ben pek teknoloji konusunda iyi değilim o nedenle arama yaparak işin çözümünü öğrenmek istedim diyorsanız doğru adrestesiniz. O zaman gelin Xiaomi varsayılan tarayıcı nasıl değiştirilir birlikte görelim.

  • Xiaomi telefonunuzun ‘Ayarlar‘ kısmına giriş yapmak olacak.
  • Oradan ‘Uygulamalar‘ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Hemen sonrasında ‘Uygulamaları Yönet‘ seçeneğini açıyoruz.
  • Açılan ekranın sağ üst köşesinde yer alan ‘Üç Nokta‘ seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sekmelerde ‘Varsayılan Uygulamalar‘ bölümünde yer alan ‘Tarayıcı‘ya dokunarak Xiaomi telefonunuzda kullanmak istediğiniz varsayılan web tarayıcı hangisi olmasını istiyorsanız onu seçiyorsunuz.

Bu adımları uyguladıktan sonra Xiaomi varsayılan tarayıcıyı değiştirmiş olacaksınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir