TEKNOLOJİ

En İyi Hosting Firmaları: 6 Güvenilir Hosting Sitesi

En iyi hizmet veren hosting firmaları hangileri olduğunu merak edenlere kısaca listeleyelim. Site kurmak isteyen herkesin daha doğrusu şöyle söylemeliyiz ki kaliteli bir tane site kurmak istiyorum diyenlerin mutlaka ve mutlaka bir hosting satın alması şart. Her site sahibi daha kaliteli sunum yapabilmek için tabi ki verilerini barındıran alt yapının hızlı ve kaliteli olmasını ister. İşte o nedenle sizlere en iyi hizmet veren hosting firmaları listesini hazırladık.

En iyi hosting firmaları hangileri olduğuna geçmeden önce hostingin ne olduğunu ve ne işe yaradığını tam manasıyla bilmeyenler ‘Hosting Nedir, Ne İşe Yarar, Neden Hosting Olmalı?‘ adlı konumuzu ziyaret ederek detayları öğrenebilirler.

En İyi Hosting Firmaları

Tabi bu doğrultuda da en iyi hizmet veren hosting Firmaları aranmaya başlanacak. Son zamanlarda o kadar çok bu hizmeti veren yerler türedi ki insanlarda soru işaretleri oluşmaya başladı. Zaten bu hosting konusu çoğu kişinin kafasını karıştırırken bir de üzerine türeyen kalitesiz hosting firmaları yüzünden insanların kafaları daha çok karışmaya başladı. Bu yüzden piyasada adından en çok bahsettiren ve verdiği hizmetler ile oldukça iyi işler yapan hosting firmalarını sizler için listeleyelim dedik. Sadece biz en çok duyulup en iyi hizmeti veren firmaları paylaşıyoruz. Aşağıda göreceğiniz liste kalite sırasına göre değil karışık sırayla hazırlanmıştır.

Godaddy Hosting Firmaları

Belki de hosting firmaları içinde adına en çok aşina olduğunuz şirketlerden bir tanesi Godaddy olacaktır. İnternet sektörünün en iyi hizmet veren Abd merkezli firmalarından bir tanesidir. Alan adı tescili, siteler, hosting ve bir sürü internet ile alakalı hizmet alabileceğiniz kaliteli firmalardan bir tanesidir.

İsimtescil

İsimtescil 1998’den beridir domain tescili, hosting ve bir çok veri işlemlerini yapmanıza olanak sağlayan hosting firmaları arasında yer almaktadır. Genel olarak çoğu yerde kullanıcılar tarafından en iyi hosting hizmeti veren firmalar arasında bulunduğu söylenilmektedir. Ayrıca uygun fiyatları olması da İsimtescil firmasını daha çekici yapıyor. Birbirinden farklı hosting paketlerini barındıran firma, domain tescili konusunda da oldukça ucuz fiyatlar belirtilmektedir. Böylelikle de en ucuz hosting firmaları arasında yer almayı başarıyor.

Bu konumuzda sizlere en ucuz hosting firmaları hangileri olduğundan kısaca bahsettik. Ayrıca adı en çok bilinen en güvenilir ve en iyi hizmet veren hosting firmaları da listemizin içinde yer aldı.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir