TEKNOLOJİ

Facebook Karanlık Modu Nasıl Yapılır?

Gözleri ışığa hassas olan kişilerin birçoğu özellikle sosyal medya kullanırken koyu tema kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle de Facebook üzerinde oldukça fazla vakit geçiren kişiler acaba gece modu nasıl yapılır olduğunu merak ediyor. İşte bizler de sizler için Facebook karanlık gece modu nasıl yapıldığına dair detayları konu içerisinde hazırladık.

Bildiğiniz üzere günümüzde sosyal medya kullanmayan kişi sayısı nereden sıfır denebilecek durumda. Bu nedenle de sosyal medya üzerinde saatlerce vakit geçirilebiliyor. Özellikle de kısa short videoların paylaşılmasıyla bu süre gün geçtikçe daha da uzayabiliyor. İşte bu nedenle de gözleri ışığa hassas olan kişiler Facebook gece modu nasıl yapılır olduğunu merak edip araştırıyor. Hadi gelin hep birlikte konu hakkında detayları inceleyelim.

Facebook Karanlık Gece Modu Yapma

  • İlk olarak Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Anasayfanız karşınıza çıktığınızda profil simgenize tıklayın.
  • Oradan Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine tıklayın.
  • Açılan alanda Karanlık Modu seçeneğine tıklayın.
  • Karşınıza Açık, Kapalı, Kullanıcı Sistem Ayarları seçenekleri çıkacak. Siz oradan ‘Açık’ seçeneğine tıklayın.

İşte artık sizler de Facebook hesabınızı karanlık gece modu olarak kullanabileceksiniz.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir