SİNEMA/TV

Melis Sezer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2021 yarışmacıları içinde yer alan Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşındadır? gibi sorular merak konusu oldu. İşte milli tenisçi Melis Sezer hakkında merak edilenler konumuzda..

Melis Sezer Kimdir?

Her sene izlenme rekoru kıran Survivor, bu sene de 9 Ocak 2021 tarihinde başlamıştı. İşte bu kadro içinde Melis Sezer yani milli tenisçi de yer alıyor. Peki Melis Sezer kimdir? Melis Sezer, Enka Spor Kulübü oyuncusu, Türk milli tenisçi olarak tanınmaktadır. Melis Sezer’in 2010 senesinde Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’nda ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi unvanını aldı.

Kaç Yaşında, Nereli?

2010 senesinde yaşadığı o başarı ile adından söz ettiren Melis Sezer yaşı ise oldukça merak edilen konulardan bir tanesi. O zaman gelin size cevabı verelim. Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde doğmuştur. Yani şuan 30 yaşındadır. Peki tenisçi Melis Sezer nereli? Yaşını merak ediyorduk öğrendik peki milli tenisçi nereli onu da söyle arkadaş diyecek olursanız, onun cevabını da İzmir olarak sizlere verelim.

Kim olduğunu, nereli olduğu, yaşını ve hatta Survivor’a katıldığını da öğrendik fakat Melis Sezer boyu, kilosu kaç? bunları da bilmek istiyorum diyorsanız, gelin onlardan da bahsedelim. İnternetteki kaynaklardan alınan bilgilere göre milli tenisçi Melis Sezer’in boyu 1,68 metre olarak belirtilirken kilosu ise 54 kilogram olarak belirtilmiştir.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.