SİNEMA/TV

Ölümcül Labirent 2 Film Konusu, Oyuncuları, İncelemesi

2019 senesinde vizyona giren Ölümcül Labirent filminin devam halkası olan ve orijinal adı Escape Room 2 olan Ölümcül Labirent 2 filmi çok yakında vizyona girmek için hazırlanıyor. Peki Ölümcül Labirent 2 ne zaman çıkacak? Escape Room 2 konusu nedir? Escape Room 2 oyuncuları kimler? gibi merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için film incelemesi adı altında listeledik.

1 Ocak 2021 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda ilk filmde de olduğu gibi Adam Robitel oturuyor. Gerilim filmleri türündeki Escape Room 2 filmi oyuncu kadrosunda Indya Moore, Holland Roden ve Tayler Russell McKenzie gibi isimler yer alıyor. ABD yapımı filmin senaryosunu Maria Melnik, Fritz Bohm ve Bragi Schut birlikte kaleme alırken yapımcılığını ise Neal .H. Moritz üstlenmiştir.

Ölümcül Labirent 2 Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Indya Moore, Holland Roden, Taylor Russell McKenzie, Logan Miller, Isabelle Fuhrman, Carlito Olivero ve Thomas Cocquerel gibi isimlerin yer aldığını görüyoruz.

Konusu

Bildiğiniz üzere serinin ilk filmi Escape Room’da birbirine yabancı 6 farklı kişinin kaçış odasından kaçmaya çalışmasını konu olarak işlemişti. Escape Room 2 konusu da muhtemelen buna benzer bir senaryo ile karşımıza çıkacaktır.

Film Yorumu

Açıkçası Ölümcül Labirent yani ilk filmini beğenerek izlediğimizi belirtmek isteriz. Zaten bu tür filmleri genel olarak seven biriyiz. Özellikle Testere gibi bir yerlerden kaçmaya çalışan insanların yaşam mücadelesi verdiği korku gerilim filmlerini genel olarak severiz. Escape Room 2 filmi de ilk film gibi olursa izlenmeye değer olur diye düşünüyoruz.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.