SİNEMA/TV

Bursa Bülbülü Filmi Nasıl Nereden İzlenir?

Senaryosunu Ata Demirer’in kaleme aldığı, başrollerini yine Ata Demirer, Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar gibi isimlerin paylaştığı Bursa Bülbülü 13 Ocak 2023 itibarıyla vizyona girdi. Peki Bursa Bülbülü filmi nasıl izlenir? İşte filmi izlemek isteyenler için Bursa Bülbülü filmi nereden izlenir sorusunun yanıtı.

Yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu Bursa Bülbülü, 13 Ocak 2023 tarihinde izleyicisiyle buluştu. Başarılı komedyen Ata Demirer’in senaryosunu üstlendiği komedi filmini izlemek isteyenler ise nereden izleyeceklerini merak ediyor. Başrollerde Ata Demirer, Özge Özacar, Melek Baykal, Cem Gelinoğlu, Bedir Bedir gibi isimler yer alıyor. İşte Bursa Bülbülü filmi konusu, oyuncuları gibi merak edilen tüm detaylar.

Bursa Bülbülü Film Konusu

Ata Demirer, her zaman olduğu gibi yine müzik üzerinden bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Filmde, çay bahçesinde şarkıcılık yapan, en büyük tutkusu albüm çıkarmak olan Cengiz’in hikayesi işleniyor.

Bursa Bülbülü Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda elbette ki göze batan ilk isim Ata Demirer oluyor. Ata Demirer senaryosunu yazmasının yanı sıra başrollerinde de yer alıyor. Aynı zamanda Özge Özacar, Melek Baykal, Erkan Can, Seda Türkmen, Bedir Bedir, Ramiz Mullamusa, Celil Nalçakan, Tarık Papuççuoğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, gibi isimler de filmin oyuncu kadrosu içinde yer alıyor. Beraberinde Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Cem Zeynel Kılıç, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemir gibi isimler de filmde rol alan diğer isimlerden.

Bursa Bülbülü Nasıl İzlenir?

Ünlü komedyen Ata Demirer’in yeni filmi Bursa Bülbülü’nü izlemek isteyenler nereden nasıl izleyeceğini araştırıyor. Filmi izlemek isteyenler şuan için yayıncı kuruluşu olan Disney+ Plus üzerinden ücretli abonelik alarak izleyebilmekteler. Bu platform dışında şuan için herhangi bir platformda izlemek mümkün değildir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir